קטגוריות
מוסיקה

אינפקטד מאשרום ואורחים בלייב פארק – מרץ 2018

ההרכב הישראלי והבינלאומי המצליח אינפקטד מאשרום, מגיעים ללייב פארק בראשון לציון בחודש מרץ 2018 הקרוב לפסטיבל IM21 בו ישתפו פעולה בין היתר עם אמיר דדון, טונה, התקווה 6 ועוד. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

כמדי שנה, הקונצרט השנתי IM21 של ההרכב האלקטרוני הישראלי המצליח אינפקטד מאשרום יגיע לבימת הלייב פארק בו יתארחו גם אמנים מובילים במוסיקה הישראלית וישתפו פעולה עם ההרכב.

המופע, שיתקיים ב-29 במרץ 2018, ייארך כ-4 וחצי שעות ויחולק לשלוש מערכות מוסיקליות שונות. בין האורחים שישתפו פעולה עם ההרכב השנה הם שלומי שבן שישתף פעולה בפעם הראשונה עם ההרכב וינגן על פסנתר כנף בליווי תזמורת ובעיבודים חדשים של אינפקטד מאשרום והאמן המצליח טונה שישתף פעולה גם הוא לראשונה עם ההרכב.

גם אמיר דדון והתקווה 6 (שכבר נמצאים בשיתוף פעולה הדוק עם אינפקטד מאשרום עם הרימיקס ל-Where do I belong ועם השיר המשותף, "קופנגן") ישתפו פעולה יחד עם ההרכב. אמנים נוספים שיעלו ויופיעו בקונצרט החגיגי: ASTRIX, Bliss ,Warriors(סקאזי & Mr.Black) ו RIOT.

כמה יעלה כרטיס למופע של אינפקטד מאשרום בלייב פארק?

ההופעה תתקיים ב-29 במרץ 2018 בלייב פארק בראשון לציון. מחיר הכרטיסים עומד על 199 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.