קטגוריות
ילדים

אליסה בארץ הפלאות בגרסת אופרה לילדים – פורים 2018

האופרה הישראלית מעלה גרסת אופרה מיוחדת לילדים לסיפור הידוע "אליסה בארץ הפלאות" שכתב והלחין דוד זבה. איפה תוכלו לראות את המופע? מתי? וכמה יעלו הכרטיסים? כל הפרטים, בכתבה הבאה.

גרסת אופרה חדשה ומשעשעת לילדים לסיפור המפורסם של לואיס קרול "אליסה בארץ הפלאות" תעלה בקרוב בבית האופרה הישראלית בתל אביב ותציג הופעות במהלך החודשים הקרובים כולל בחופשת פורים 2018. האופרה נכתבה והולחנה ע"י דוד זבה והותאמה במיוחד לילדים כשהיא משלבת תפאורה ותלבושות ססגוניות. על הבימוי וההפקה אחראי גדי שכטר ועל התפאורה יונתן קנר.

עלילת האופרה תספר על הילדה החכמה והסקרנית אליסה, שבעזרת חלומותיה עוברת הרפתקאות ומסעות אל בטן האדמה שם היא נתקלת ופוגשת ביצורים קסומים שכבר מוכרים לכולם כגון הארנב הלבן, החתול, מלכת הלבבות, הכובען, הזחל וכל שאר הדמויות המוכרות מהסיפור המפורסם והקלאסי של לואיס קרול.

סולני האופרה הישראלית שישתתפו באופרה הם רינת גולדמן והדר עטרי בתפקיד אליסה, ברכה קול ומאיה בקשטנסקי בתפקיד מלכת הלבבות והחתול, נמרוד גרינבוים ולירן קופל בתפקיד הארנב, יאיר פולישוק ורועי סרוק בתפקיד הכובען והזחל ואת תפקידי הציפורים והקלפים יגלמו אנסטסיה קלוואן, טלי קצף, גוני כנעני, מורן אבולוף, לימור אילן ושירה רז.

המופע יתקיים בשפה העברית ויימשך כשעה. הגילאים המתאימים לצפייה במופע לפי ההפקה, הם גילאי 4 עד 9.

כמה יעלו הכרטיסים לאופרה לילדים "אליסה בארץ הפלאות" ואיפה אפשר לקנות כרטיסים?

המופעים של האופרה לילדים "אליסה בארץ הפלאות" יתקיימו באולם הקטן במשכן לאומנויות הבמה בתל אביב במהלך החודשים הקרובים כולל גם מופעים בחג פורים 2018 הקרוב. מחירי הכרטיסים עומדים על 66 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

 

צילום: יוסי צבקר

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.