קטגוריות
מוסיקה

אליס אין צ'יינס בישראל 2018 – הופעה נוספת!

להקת הגראנג' המעולה אליס אין צ'יינס (Alice in Chains) מגיעה אף היא לישראל ותופיע כאן בחודש יולי 2018 הקרוב באמפי קיסריה. לאחר כמה שעות בלבד, הופעה נוספת נפתחה. מחיר הכרטיס: החל מ-229. איפה קונים? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

חברת ההפקות של שוקי וייס לא משאירה את חובבי הגראנג' בישראל לבד. אחרי מבול של אמני פופ שיגיעו לישראל בקיץ 2018, הפעם זוהי להקת הגראנג' המצליחה אליס אין צ'יינס (Alice in Chains) שתגיע לישראל לשתי הופעות בקיץ הקרוב באמפי קיסריה.

להקת אליס אין צ'יינס תגיע לישראל בפעם הראשונה בתולדותיה וזאת תהיה במסגרת סיבוב הופעות עולמי חדש של הלהקה הנועד לקדם את אלבומם החדש הצפוי לצאת בזמן הקרוב. הלהקה תופיע עד לחודש מאי ברחבי ארה"ב ולאחר מכן תצא לסיבוב של הופעות באירופה במדינות כמו אנגליה, שוודיה, נורווגיה, צרפת, גרמניה, הונגריה, פורטוגל וכאמור, גם ישראל.אליס אין צ'יינס היא להקת רוק אמריקאית שהייתה מהמובילות בז'אנר הגראנג' בשנות ה-90. הלהקה הוקמה בסיאטל, וושינגטון – היכן שרוב להקות הגראנג' הידועות נולדו ונחשבה לאחת מארבע להקות הגראנג' הטובות ביותר יחד עם נירוונה, פרל ג'אם וסאונדגארדן. הלהקה הוציאה חמישה אלבומים סה"כ כאשר האחרון שבהם "The Devil Put Dinosaurs Here", יצא ב-2013.

הלהקה ידעה גם זמנים לא פשוטים כאשר שניים מחבריה המקוריים – סולן הלהקה ליין סטאלי והבסיסט מייק סטאר נמצאו מתים, שניהם ככל הנראה כתוצאה ממנת יתר. כיום מונה הלהקה את הסולן ווילאם דובאל שמופיע עם הלהקה החל מ-2006, את הבסיסט מייק אינז שהחליף את סטאר החל מ-1993 ואת שני החהרים המקוריים – המתופף שון קיני והגיטריסט ג'רי קאנטראל.

כרטיסים להופעה של אליס אין צ'יינס בישראל – יולי 2018

ההופעה של אליס אין צ'יינס בישראל תתקיים ב-17 וב-18 ביולי 2018 באמפי קיסריה. מחיר הכרטיסים ינוע בין 229 ל-445 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.