קטגוריות
מוסיקה

אמיר דדון – כרטיסים ולוח הופעות

הזמר אמיר דדון ממשיך לעבוד במרץ ומשיק אלבום חדש ושלישי במספר. עכשיו הוא גם מציג סיבוב הופעות חדש לקיץ. אז היכן הוא יופיע וכמה יעלו כרטיסים? בכתבה הבאה.

לאחר תקופה מעולה ורצופת הצלחות, הזמר אמיר דדון, מוציא בימים אלו אלבום חדש מתוכו הוא כבר השיק כמה סינגלים מצליחים כגון "כל יום כמו נס", "לבחור נכון" ו"עוד נוסעים", ועכשיו הוא גם יוצא בסיבוב הופעות חדש לקיץ 2018 במסגרתו יופיע ברחבי הארץ.

במופע החדש, יציג דדון את להיטיו הגדולים משני אלבומיו הקודמים ומהאלבום השלישי והחדש, והוא ילווה ע"י גלעד שמואלי בתופים, יוגב גלוסמן בבס וכינור, עמרי גינצברג בקלידים ומחשב וגיא לנדאו בגיטרה.

דדון נמצא בתקופה מעולה בקריירה שלו. בימים אלו הוא מככב בתפקיד הראשי במחזמר עלובי החיים – עליו זכה בפרס "השחקן הטוב ביותר במחזמר" בטקס פרסי התיאטרון, וגם בקברט של קרן פלס "לילה אחד באפריל". מאז תחילת הקריירה שלו, הספיק דדון לנגן ולשתף פעולה עם עידן רייכל, שלמה ארצי, ריטה ומתי כספי. בין להיטיו הגדולים ניתן למנות את "אור גדול", "חלל", "חצים" וגלים.

אמיר דדון – כרטיסים ולוח הופעות

כדי למצוא את לוח ההופעות המלא של של אמיר דדון כנסו לכתבה הבאה: אמיר דדון הופעות ותוכלו למצוא את כל המידע העדכני.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.