קטגוריות
מוסיקה

אנה מורה בישראל – יוני 2018

הזמרת הפורטוגזית המצליחה אנה מורה (Ana Moura) שכבר הופיעה בישראל בעבר, תגיע להופעה בישראל בחודש יוני 2018 הקרוב ותופיע כאן במשכן לאומנויות הבמה באשדוד. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה. כמה יעלה הכרטיס?

מורה היא אחת הזמרות הפורטגזיות המצליחות ביותר בעולם ואלבומה "Desfado" כבש את המצעדים ואת שיאי המכירות בפורטוגל. מורה שיפתה פעולה עם השמות החמים ביותר בתעשייה כגון מיק ג'אגר, פרינס ואחרים ושיתפה פעולה גם עם עידן רייכל שלנו.אנה מורה נולדה ב-1979 בפורטוגל. את דרכה החלה כזמרת בלהקת רוק מקומית, לפני שעשתה הסבה לסגנון הפאדו – ה"בלוז" הפורטוגלי. קול הקונטראלטו שלה הלהיב את מבקרי המוסיקה שהכתירו אותה כזמרת הטובה ביותר מהדור החדש של זמרות הפאדו.

מורה תגיע להופעה בישראל במסגרת אלבומה החדש "Moura", אותו הפיק המפיק האמריקני לארי קליין, שהספיק לעבוד עם ג'וני מיטשל, הרבי הנקוק, מדליין פירוקס ורבים אחרים. מורה תגיע לכאן יחד עם להקתה הכוללת את Angelo Freire: גיטרה פורטוגזית, Pedro Soares: גיטרה אקוסטית, Andre Moreira: בס, Joao Gomes: קלידים, Mario Costa: תופים וכלי הקשה.

כרטיסים להופעה של אנה מורה בישראל – יוני 2018

ההופעה של אנה מורה בישראל תתקיים במשכן לאומנויות הבמה באשדוד ב-13 ביוני 2018. מחיר הכרטיסים עומד על 145 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.