קטגוריות
מוסיקה

אנריקה איגלסיאס בישראל 2018 -כל הפרטים!

אחרי שמועות רבות ברשת ובעיתונות, הבוקר מסיבת עיתונאים רשמית אישרה את הגעתו של אנריקה איגלסיאס בישראל בקיץ 2018 לפארק הירקון בתל אביב ושמה קץ לשמועות. אז כמה יעלו הכרטיסים ומתי תוכלו לרכוש?

עשרות אלפי מעריצי ומעריצות אנריקה איגלסיאס (Enrique Iglesias) לא ידעו את נפשם בשבועות האחרונים. זה התחיל ב-21 בינואר 2018 כשבמדור של תוכנית הטלוויזיה של גיא פינס ובכתבתו של רז שכניק בעיתון "ידיעות אחרונות", פורסמו ידיעות ראשיות ומשכנעות במיוחד על הגעתו של הכוכב הלטיני המוערץ לישראל והמשיך לקבוצות בפייסבוק של מעריצים ומעריצות מתוסכלים.

הבוקר, לשמחתם של מעריציו הרבים של איגלסיאס, קבוצת בלוסון האחראית על בואו של איגלסיאס לישראל, הודיעה באופן רשמי במסיבת עיתונאים על הגעתו של הכוכב לארצנו ב-26 במאי 2018 בפארק הירקון בתל אביב. באותה מסיבה אגב, הבטיחה הקבוצה גם על הגעתו של כוכב היפ הופ מפורסם נוסף שיגיע לארץ בקרוב.

כנסו לדף הפייסבוק החדש שלנו ותנו לייק כדי לקבל את החדשות החמות ביותר על ההופעה של אנריקה איגלסיאס בישראל

 

 

אז מתי זה יקרה? ומתי תיפתח מכירת הכרטיסים להופעה של אנריקה איגלסיאס בישראל?

ובכן, ההופעה של איגלסיאס בישראל תהיה בפארק הירקון בתל אביב ב-26 במאי 2018. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח היום (5 במרץ) בשעה 18:00 בערב באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים ינועו בין 225 ל-655 ש"ח.

כנסו לדף הפיייסבוק החדש שלנו ותנו לנו לייק. כך תוכלו לקבל ראשונים כל ידיעה חדשה בנושא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.

תגובה אחת על “אנריקה איגלסיאס בישראל 2018 -כל הפרטים!”