קטגוריות
מוסיקה

ביתו של השטן – קונצרט חדש של אנסמבל סולני תל אביב

הקונצרט השלישי של אנסמבל סולני תל אביב יוצא לדרך בחודש מרץ 2018 ויארח את זמרת הסופרן קלייר מגנאג'י שתבצע יחד עם האנסמבל את היצירה "ספינת האהבה" של המלחין הישראלי יוסף ברדנשווילי. גם הסימפוניה "ביתו של השטן" תבוצע בקונצרט שיתקיים בתל אביב ובכפר שמריהו. אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

אנסמבל סולני תל אביב יקיים את הקונצרט השלישי לעונה – "ביתו של השטן" – בסדרה "קצת אחרת", ובו הוא ישוב לשתף פעולה עם זמרת הסופרן הבינלאומית מישראל קלייר מגנאג'י. הקונצרט יתקיים ב- 3 במרס, במרכז ענב בתל אביב, וב- 5 במרס באולם וייל בכפר שמריהו.

האנסמבל יבצע את הסימפוניה ברה מינור "ביתו של השטן" של לואיג'י בוקריני האיטלקי, שידוע בסגנונו העשיר והמקורי שהושפע רבות מחייו באיטליה ובספרד. בהמשך הערב תצטרף לאנסמבל זמרת הסופרן המצליחה קלייר מגנאג'י, ויחד הם יבצעו את היצירה "ספינת האהבה" לסופרן ומיתרים של המלחין הישראלי יוסף ברדנשווילי. ברדנשווילי, מלחין מוערך ועטור פרסים בישראל ובארץ הולדתו גיאורגיה, כתב את היצירה המרגשת על פי טקסטים של המשורר והסופר יעקב ברזילי. עוד הם יבצעו, את היצירה המוכרת והאהובה "אקזולטטה יובילטה" לסופרן ותזמורת מאת מוצרט.

בהמשך הערב, יבצע המנצח הרומני כריסטיאן אורוסנו עם האנסמבל, שתי יצירות "רומניות" – שלושה קטעים לתזמורת מיתרים של המלחין הרומני קונסטנטין סילבסטרי, וריקודים רומניים של ברטוק. "אנחנו שמחים לארח אצלנו לראשונה את המנצח המצוין כריסטיאן אורוסנו מרומניה, ויחד איתו את זמרת הסופרן הכמעט "קבועה" שלנו, קלייר מגנאג'י, שהיא כוכבת בכל קנה מידה", אומר המנהל המוסיקלי של האנסמבל ברק טל ומוסיף, "זוהי תכנית מגוונת ומרתקת, מצד אחד יש בה "להיטים" מאת מוצרט, ברטוק ובוקריני ומצד שני, יצירות נפלאות שפחות מבוצעות, כמו "ספינת האהבה" של ברדנשוילי ויצירתו של המלחין הרומני קונסטנטין סילבסטרי. צפוי לנו ערב מהנה ביותר".

התוכנית המלאה

קונסטנטין סילבסטרי: שלושה קטעים לתזמורת כלי קשת.
יוסף ברדנשווילי: "ספינת האהבה" לסופרן ומיתרים עפ"י טקסטים של יעקב ברזילי.
מוצרט: "אקזולטטה יובילטה" לסופרן ומיתרים.
בוקריני: סימפוניה ברה מינור "ביתו של השטן".
ברטוק: ריקודים רומניים.

כרטיסים לקונצרט

תל אביב, מרכז ענב, מוצ"ש 3.3 בשעה 20:30. מחיר כרטיס: רגיל 140 ש"ח. אזרח וותיק 125 ש"ח.
כפר שמריהו, אולם וייל, יום ב' 5.3.2018 בשעה 20:30. מחיר כרטיס: 120 ש"ח ו-105 ש"ח לאזרח וותיק.
ניתן לרכוש כרטיסים באתר הבא

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.