קטגוריות
מוסיקה

בקסטריט בויז בישראל 2018

להקת הפופ המצליחה בקסטריט בויז (Backstreet Boys) שכבשה את ישראל ב-2014 בשלוש הופעות מלאות עד אפס מקום, תחזור להופעה נוספת בישראל ותופיע כאן ב-22 באפריל 2018 בלייב פארק בראשון לציון. אז כמה יעלו הכרטיסים ומתי נפתחת המכירה?

בשורה משמחת למעריצה הרבים של הבקסטריט בויז בישראל: לאחר שלוש שנים בלבד מאז הציגו כאן סדרת הופעות מפוצצות בהן אזלו כל הכרטיסים 24 שעות בלבד לאחר המכירה, חוזרים חברי הלהקה לביקור נוסף כאן ויופיעו בלייב פארק בראשון לציון בחודש אפריל 2018 הקרוב.

הלהקה מסיימת בימים אלו סדרת הופעות ארוכה במיוחד בלאס וגאס הנקראת "Larger Than Life – Las Vegas" ותגיע לכאן כמה חודשים לפני שהיא חוזרת שוב לוגאס החל מחודש יולי הקרוב לסדרת הופעות ארוכה שתימשך כ-4 חודשים במהלך כל קיץ 2018. כמו כן, הלהקה צפויה להשתתף גם השנה בקרוז הקבוע שלהם הנקרא "Millennium Night".

הבקסטריט בויז היא אחת הלהקות המצליחות ביותר בכל הזמנים ולמרות שתקופת השיא שלה הייתה בשנות ה-90, הלהקה עדיין זוכה להערצה רבה ולהצלחה ברחבי העולם (ולא רק בישראל) גם בימים אלו. מאז הקמתה ועד היום, הספיקה הלהקה להוציא תשעה אלבומים (וישנו גם אלבום נוסף הצפוי לצאת אי שם בעתיד ועליו הם כבר עובדים החל מ-2015) שנמכרו בלמעלה מ-140 מיליון עותקים.

סיבובי ההופעות של הלהקה בתקופת השיא שלה, היו בין ההופעות המוצלחות והגדולות ביותר בהיסטוריה. סיבוב ההופעות "Into the Millennium Tour" למשל, עבר בלמעלה מ-123 מדינות שונות ברחבי העולם, והופעה אחת של הלהקה בג'ורג'יה בארה"ב זכתה לשיא של כל הזמנים בארה"ב עם נוכחות הקהל הגדולה ביותר אי פעם בהופעה של אמן פופ.

ללהקה להיטים רבים שנכנסו כבר מזמן לקלאסיקות של עולם הפופ הבינלאומי ובין להיטיה הגדולים והמוכרים ביותר של הלהקה ניתן לציין את: "Everybody (Backstreet's Back)", את "As Long As You Love Me" את "I Want It That Way" ועוד להיטים רבים.

בקסטריט בויז בישראל 2018 – כרטיסים והנחות

הלהקה תופיע כאן ב-22 באפריל 2018 בלייב פארק בראשון לציון. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא. מחירי הכרטיסים עומדים על 315 ש"ח לכרטיסי דשא ו-595 ש"ח לכרטיסי גולדן רינג. לקוחות לאומי קארד יכולים לרכוש באמצעות העמוד הבא כרטיסים מוזלים ב-255 ש"ח בלבד לכרטיס דשא ו-520 ש"ח לכרטיס גולדן רינג.

עדכון (14/2/2018 10:28): המלאי לכרטיסים בהטבה ללקוחות לאומי קארד אזל. כמו כן, כל כרטיסי הדשא אזלו ונותרו כרטיסים אחרונים לגולדן רינג. האם הופעה שנייה בדרך?

 

צילום: Justin Higuchi פליקר CC

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.

תגובה אחת על “בקסטריט בויז בישראל 2018”