קטגוריות
מוסיקה

פסטיבל לוליפופ: ג'ייסון דרולו וריטה אורה מגיעים לישראל 2018

מבול הופעות החו"ל לקיץ 2018 ממשיך להכות: הפעם אנו מתבשרים על הופעה של ג'ייסון דרולו וריטה אורה בישראל שתתקיים ב-1 באוגוסט 2018 במסגרת פסטיבל "לוליפופ" בלייב פארק ראשון לציון. מחיר הכרטיסים: 335 ש"ח. איפה תקנו את הכרטיסים ואיך תשיגו הנחות? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

עוד הופעת חו"ל גדולה בדרך לישראל בקיץ הקרוב: כוכבי הפופ המצליחים ג'ייסון דרולו וריטה אורה יגיעו לישראל במסגרת פסטיבל לוליפופ – פסטיבל פופ חדש שיתקיים ב-1 באוגוסט 2018 ויציג את ההופעות של שני הכוכבים הבינלאומיים לצד הופעות של אליעד נחום, אקסום, ערוץ הכיבודים ועוד. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב כאשר מחיר הכרטיסים עומד על 335 ש"ח.

ג'ייסון דרולו הוא אחד השמות החמים ביותר כיום בעולם ההיפ הופ והפופ. הלהיט הגדול ביותר שלו "Swalla" ממשיך לשבור שיאים וזוכה להצלחה פנומנלית בכל העולם. הקליפ של השיר ביוטיוב, כבר חצה את קו מיליארד הצפיות. דרולו אחראי לעוד מספר להיטים גדול שכבש את מצעדי המוסיקה ברחבי העולם כגון "Wiggle" או "Talk Dirty" ועוד.

זאת לא תהיה הפעם הראשונה שדרולו מופיע בישראל. הפעם הקודמת הייתה באפריל 2016 בהופעה מוצלחת במיוחד. מאז הספיק להוציא את הלהיט "Swalla" יחד עם ניקי מינאז, ולצבור קהל מעריצים נוסף שטרם נחשף אליו מאז הופעתו הקודמת כאן.

גם ריטה אורה שזאת תהיה הופעת הראשונה כאן בישראל, היא כוכבת פופ גדולה שאחראית לכמה להיטים גדולים ומוכרים ביניהם: "RIP" או "Anywhere". אורה הספיקה לשתף פעולה עם אמנים מובילים רבים כגון קניה, ווסט, דרייק, איגי אזליה, קולדפליי, כריס בראון ועוד.

גם אליעד נחום יופיע בפסטיבל באותו הערב ויארח את אקסום וגם ערוץ הכיבוד, עדי אולמנסקי ואורחים נוספים, ייקחו חלק בפסטיבל.

כרטיסים לפסטיבל לוליפופ עם ג'ייסון דרולו וריטה אורה בישראל

הפסטיבל יתקיים ב-1 באוגוסט בלייב פארק בראשון לציון. מחיר הכרטיסים הרשמי עומד על 335 ש"ח. לקוחות אמריקן אקספרס ולאומי קארד יוכלו לרכוש כרטיסים בהנחה ב-275 ש"ח. למופע זה לא יהיה מתחם גולדן רינג או VIP. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תיפתח הערב בשעה 18:00 באמצעות האתר הבא.  מכירת הכרטיסים בהנחה של לאומי קארד ואמריקן אקספרס תיפתח מחר (יום שני).

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.