קטגוריות
מוסיקה

ג'מירוקוואי ישראל 2018 – כל הפרטים!

הרכב הגרוב והפאנק המצליח משנות ה-90 מגיע לראשונה לישראל ויציג כאן הופעה אחת בלבד שתתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-2 במאי 2018. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-234 ש"ח. אז איפה אפשר לקנות? אתר "תביא כרטיס" עם הפרטים המלאים.

ההודעות הלא רשמיות החלו לצוץ ברחבי הרשת כבר מלפני כחודשיים אבל היום (15 בינואר), הסיפור הופך לרשמי וההרכב הבריטי ג'מירוקוואי (Jamiroquai) המוכר לנו לרוב בזכות להיטיו כמו Virtual Insanity, Cosmic Girl או Space Cowboy, יגיע לישראל לראשונה להופעה אחת וחד פעמית בלייב פארק בראשון לציון.

ג'מירוקוואי יגיעו לכאן במאי 2018 במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי גדול שהתחיל כבר ב-2017 וממשיך לתוך 2018. הלהקה הבריטית תגיע לכאן בהרכב מלא עם 11 איש על הבמה ותבצע כאן את מיטב להיטיה הידועים יחד עם קטעים מהאלבום האחרון שלהם שיצא ב-2017 "Automaton".

ההרכב ג'מירוקוואי נוסד בתחילת שנות ה-90 ע"י סולן הלהקה ג'ייסון קיי שאחראי גם על השם "ג'מירוקוואי" המשלב בין המילה "Jam" והמילה "Iroquois" שהיא שם של שבט אינדיאני. הלהקה פעלה בתקופה בה סגנון האסיד ג'אז הבריטי היה בשיאו יחד עם הרכבים בריטיים דומים כגון אינקוגניטו, בראנד ניו האביס, ג'יימס טיילור ואחרים.

התבלטותו של קיי בהרכב ובקליפים של הלהקה (הודות גם לכובעים המשונים אותם הוא נוהג לחבוש) גרמו לרבים לטעות ולהניח שמדובר בסולן בלבד אך ג'מירוקוואי היו הרכב לכל דבר ועניין. למרות זאת, מאז הקמת ההרכב ב-1992, כל חברי ההרכב המקורי מלבד קיי התחלפו. החבר הותיק ביותר בהרכב אחרי קיי, הוא המתופף דריק מקנזי שמנגן עם הלהקה מאז 1994 ועד היום.

ג'מירוקוואי הוציאו 8 אלבומים סה"כ כאשר הראשונים שבהם שיצאו במהלך שנות ה-90 זכו להצלחה עצומה ברחבי העולם. האלבומים נמכרו במיליוני עותקים והקליפים של הלהקה שודרו ב-MTV ללא הרף. ההצלחה המשמעותית ביותר של ההרכב הגיעה בזכותו של האלבום השלישי "Travelling Without Moving" שהיה בסגנון מעט "פופי" מקודמיו והציג את הלהיט "Virtual Insanity" ואת "Cosmic Girl" שהפכו לשניים מן הלהיטים הגדולים ביותר בפופ בתקופה זו.

החל משנות האלפיים, סגנון ההרכב השתנה מעט ויחד עם עזיבתם של חברי ההרכב המקורי, החלו להישמע קולות בקרב מעריצי הלהקה על כך שהלהקה "איבדה את הצליל של ג'מירוקוואי". למרות זאת, אלבומם החמישי "A Funk Odyssey" שיצא ב-2001 הצליח לספק להיט גדול "Little L" שזכה להצלחה רבה במצעדי המוסיקה הבינלאומיים.

אלבומם האחרון "Automaton" יצא במרץ 2017 וגרר אחריו סיבוב הופעות עולמי שממשיך גם ל-2018 ובמסגרתו כאמור, יגיע ההרכב גם לישראל.

כרטיסים להופעה של ג'מירוקוואי בישראל – מאי 2018

ההופעה של ג'מירוקוואי בישראל תתקיים ביום רביעי ה-2 במאי 2018 בלייב פארק ראשון לציון. מחירי הכרטיסים ינועו בין 234 ל-624 כאשר מחירים אלו הם במחירי השקה ובמלאי מוגבל. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.