קטגוריות
מוסיקה

ג'סי וור בישראל 2018 – כמה יעלו הכרטיסים?

זמרת הסול ג'סי וור (Jessie Ware) תגיע לישראל בחודש יוני 2018 הקרוב ותופיע כאן במועדון הבארבי בתל אביב. כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? בכתבה הבאה.

מועדון הבארבי בתל אביב יארח בחודש יוני 2018 את זמרת הסול ג'סי וור (Jessie Ware) שתופיע בישראל בפעם הראשונה. מכירת הכרטיסים תיפתח הערב (יום א') והמחירים עומדים על 235 ש"ח.

וור בת ה-33 היא זמרת בריטית מוערכת מאוד שזוכה להצלחה גדולה מאוד בשנים האחרונות ברחבי העולם כולל בישראל. וור אחראית לכמה להיטים מצליחים ביותר שמתנגנים הרבה מאוד גם בתחנות הרדיו הישראליות כגון: "Wildest Moments" או "Say You Love Me" שכתבה יחד עם אד שירן ולהיטים רבים נוספים.וור הוציאה את אלבומה האחרון "Glasshouse" לא מזמן והוא כבר הספיק לזכות בשבחים רבים בקרב המבקרים ולהשמעות רבות ברשת. וור נחשבת גם לכותבת ויוצרת מעורכת ביותר והיא הספיקה לשתף פעולה עם אמנים מובילים כגון אד שירן, ניקי מינאז' ופלורנס אנד דה מאשין. בהופעה בישראל, צפויה וור לבצע את מיטב להיטיה מהאלבומים הקודמים לצד הלהיטים החדשים מהאלבום האחרון.

כרטיסים לג'סי וור בישראל – יוני 2018

ההופעה של ג'סי וור בישראל תתקיים ב-6 ביוני 2018 במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים להופעה עומד על 235 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.