קטגוריות
מוסיקה

הארדוול בישראל – אפריל 2018

הוא חוזר: הדי-ג'יי ההולנדי והתופעה הארדוול (Hardwell) יגיע לישראל להופעה הגדולה ביותר שלו עד כה שתתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-6 באפריל 2018. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

הרומן של התקליטן ההולנדי המצליח הארדוול עם הקהל הישראלי לא עוצר וגם ב-2018, קהל המעריצים הישראלי הגדול שלו יזכה לראות אותו לייב, הפעם בהופעה הגדולה ביותר שלו בארץ שתתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-6 באפריל 2018.

ההופעה של הארדוול בישראל תהיה חלק מסיבוב הופעות חדש שיכלול הופעה אחת מדוברת בפסטיבל טומורלנד בבלגיה איתו הוא כל כך מזוהה ואליו הוא חוזר לאחר הפסקה בת שנתיים. הארדוול יופיע גם בפסטיבלים נוספים בקרואטיה, בלגיה וספרד. יחד עם הארדוול, יופיעו בלייב פארק גם המפיק והדיג'יי ההולנדי Kill The Buzz וההרכבים הישראלים החמים והמדוברים Warriors ו Riot.

הארדוול, שדורג עד לפני כמה שנים במקום הראשון לפי מגזין הדיג'יים הנחשב "DJ Mag", מצליח לשמור על הפסגה גם ב-2017 כששחקנים חדשים ומוצלחים נכנסים לזירה, ודורג במגזין הנחשב במקום ה-4 המכובד. הארדוול מחזיק בקריירה מפוארת ששברה כל שיא ופסגה אפשרית וכוללת תוכנית רדיו מצליחה ביותר ברחבי העולם (כולל ישראל), לייבל עצמאי מצליח, שיתופי פעולה עם המאנים הנשחבים ביותר בעולם ועשרות להיטי ענק שכבשו את הרשת וזוכים למיליוני צפיות ביוטיוב.

כרטיסים להארדוול בישראל – אפריל 2018

מכירת הכרטיסים להופעה של הארדוול בישראל נפתחה והיא מתבצעת באמצעות אתר "מגה טיקטס" בעמוד הבא. מחירי הכרטיסים ינועו בין 215 ש"ח לכרטיס דשא ל-270 ש"ח לכרטיס גולדן רינג.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.