קטגוריות
מוסיקה

דמיאן ג'וראדו בישראל – ספטמבר 2018

זמר הפולק האמריקאי דמיאן ג'וראדו (Damien Jurado) יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים במועדון בארבי בתל אביב ב-8 בספטמבר 2018. מחיר הכרטיס: החל מ-149 ש"ח. איפה קונים כרטיסים?

אמן האינדי פולק הידוע והנחשב לאחד המובילים בעולם דמיאן ג'וראדו (Damien Jurado) יגיע לישראל בחודש ספטמבר 2018 הקרוב ויציג הופעה אחת במועדון הבארבי בתל אביב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר והמחיר עומד בשלב זה על 149 ש"ח.

ג'וראדו מחזיק ב-17 אלבומים, ולאחרונה השיק כמה סינגלים מצליחים מתוך האלבום החדש "The Horizon Just Laughed", שיהיה האלבום הראשון שהוא מפיק לבד. במשך שנים רבות, ג'וראדו שיתף פעולה עם המפיק ריצ'רד סוויפט (The Shins), שבוא לידי ביטוי בטרילוגיה המופתית: “Maraqopa”, "Brothers and Sisters of the Eternal Son" ו- "Visions of Us on the Land"שהעניקה לאלבומים מעמד אייקוני של קלאסיקה משמיעה ראשונה ומיקמה את אלבומיו לצד יצירות מופת על-זמניות מעולמות הפולק-הפסיכדלי (לרבות השוואות לאייקונים כמו ניק דרייק וסיד בארט).

קטעים ושירים רבים של ג'וראדו כבר הספיקו להשתתף בסרטים וסדרות טלוויזיה כאשר לאחרונה השיר "A.M. AM" מתוך האלבום "Visions of Us on the Land", השתתף בפרק השלישי בסדרה החדשה של נטפליקס "ארץ פראית מאוד".

כרטיסים להופעה של דמיאן ג'וראדו בישראל – ספטמבר 2018

ההופעה של דמיאן ג'וראדו בישראל תתקיים ב-8 בספטמבר במועדון הבארבי בתל אביב. מחירי הכרטיסים יעמדו בשלב הראשון על 149 ש"ח ולאחר מכן יעלו ל-169 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.