קטגוריות
מוסיקה

האם שאקירה תופיע בישראל ביולי 2018?

כן, אתם שומעים נכון, דיווחים שאינם עדיין רשמיים ברשת, מדווחים על משא ומתן מתקדם ביותר עם הזמרת שאקירה על הופעה בישראל. על פי הדיווחים, הכוכבת הלטינית תופיע כאן ב-12 ביולי 2018. האם זה אכן יקרה ומתי תיפתח מכירת הכרטיסים?

אחרי אנריקה איגלסיאס ומאלומה שיופיעו כאן בפארק הירקון בקיץ הקרוב, הפעם אנו מתבשרים על ידיעות (לא רשמיות) על הופעה של שאקירה בישראל שתופיע גם היא ככל הנראה בפארק הירקון בתל אביב ב-12 ביולי 2018.על הדיווח על הגעתה של שאקירה לישראל, אחראי אתר "ישראל היום" שפרסם הבוקר את הידיעה על ההופעה. על פי הדיווח, הזמרת נמצאת ממש על סף חתימה מול אחד המפיקים הבכירים בישראל ואם לא יהיו שינויים והפתעות, ההופעה תיסגר כאשר התאריך המדובר הוא ה-12 ביולי והלוקיישן הוא בפארק הירקון או אצטדיון סמי עופר.

שאקירה היא אחת הזמרות המצליחות ביותר בהיסטוריה. היא כבר הייתה זמרת מצליחה בקולומביה, אך את החשיפה הגדולה שלה עשתה עם הוצאת אלבומה החמישי "Laundry Service" שכלל את אחד השירים המצליחים ביותר שלה "Whenever, Wherever". שיר נוסף שזכה להצלחה פנומנלית הוא שיר המונדיאל ב-2010 "Waka-Waka" שהוכתר כשיר המונדיאל המצליח ביותר בכל הזמנים.

במהלך הקריירה, הספיקה שאקירה לשתף פעולה עם האמנים המובילים ביותר ולהוציא עימם סינגלים מצליחים כגון מאלומה, ניקי ג'אם, אלחנדרו סאנס, סנטנה ועוד אמנים רבים. שאקירה נחשבת לאחת הזמרות הנמכרות ביותר בעולם ולכוכבת הלטינית הנמכרת ביותר בארצות הברית.

ההופעה בישראל אם תהיה, תתקיים במסגרת סיבוב ההופעות הבינלאומי שלה שיכלול מדינות רבות באירופה ולאחר מכן גם סיבוב נוסף בארצות הברית. נכון לעכשיו, באתר הרשמי של הזמרת, ישראל לא מופיעה ברשימת המדינות שבסיבוב ההופעות לקיץ 2018.

כמה יעלו הכרטיסים להופעה של שאקירה בישראל?

כאמור, בינתיים מדובר בדיווחים לא רשמיים על ההופעה של שאקירה בישראל. לפי הדיווח מאתר "ישראל היום", ההופעה תתקיים ב-12 ביולי 2018 בפארק הירקון או באצטדיון סמי עופר. אם להסתמך על הופעות בסדר גודל כזה, מחירי הכרטיסים יעמדו קרוב לוודאי סביב ה-200 או 300 ש"ח לכרטיס.

היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי להתעדכן בכל ידיעה חדשה בנושא ולדעת ראשונים כשמכירת הכרטיסים נפתחת.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.