קטגוריות
מחול

הבלט הלאומי של גאורגיה מגיע לישראל – פברואר 2018

להקת הבלט הלאומי של גאורגיה בהנהגתה של נינה אנניאשווילי, תגיע לישראל בחודש פברואר 2018 ותקיים כאן סדרת הופעות בהרצליה, באר שבע וירושלים. כמה יעלו לכם הכרטיסים? ואיך קונים? בכתבה הבאה שלפניכם.

כוכבת המחול הגאורגית והבינלאומית נינה (או נינו) אנניאשווילי (Nina Ananiashvili), תגיע לסדרת הופעות בישראל בחודש הבא יחד עם להקת הבלט הלאומי של גאורגיה אותה היא מנהלת, ותציג כאן יחד עם 26 רקדני הלהקה, מספר מופעים בכוריאוגרפיה שלה ושל כוריאוגרפים ידועים אחרים.

אנניאשווילי היא אחת הרקדניות הידועות ביותר לקהל הגאורגי והרוסי בזכות היותה רקדנית ראשית בתיאטרון הבולשוי הרוסי הידוע ושל תיאטרון המחול האמריקני ונחשבת לגאווה גאורגית לאומית. אנניאשווילי הופיעה מחוץ לברית המועצות רק ב-1986 לאחר שהסכם הגלסנוסט של גורבצ'וב איפשר זאת והיא הפכה לרקדנית הסובייטית הראשונה שהופיעה כאמן אורח עם הבלט של ניו יורק סיטי. כמה שנים לאחר מכן כבר הפכה לרקדנית הראשית בתיאטרון המחול האמריקני ובבלט יוסטון.

במהלך הקריירה, הספיקה להופיע במיטב הפקות הבלט הגדולות בעולם כגון "אגם הברבורים", מפצח האגוזים", "אנה קרנינה", "ג'יזל", רומיאו ויוליה", "סינדרלה" ועוד הפקות רבות. היא הופיעה כאמן אורח במדינות רבות ברחבי העולם ביניהן גם ישראל בה הופיעה כג'יזל וקיטרי בהפקת הבלט "דון קישוט".

החל מספטמבר 2014, אנניאשווילי מנהלת את הבלט הלאומי של גאורגיה איתו היא תגיע לסיבוב הופעות בישראל בחודש הבא. בין היצירות שתבצע כאן הלהקה במופעים בישראל: "סרנדה" מאת בלנשין/צ'יקובסקי, "הברבור הגווע" מאת סנסאנס, בביצועה המפורסם של אננישווילי, "סגאלובלי" מאת יורי פוסוקוב (כוריאוגרף הבית של הבולשוי) למוסיקה עממית גרוזינית ו-"6 מחולות" sechs tanze מאת יירי קיליאן/מוצרט, יצירה מלאת הומור שהפכה ל"קלאסיקה" של המחול המודרני".

כרטיסים למופעים של הבלט הלאומי של גאורגיה בישראל – פברואר 2018

המופעים של להקת הבלט בישראל יתקיימו במהלך חודש פברואר 2018 במשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע (20/2), בהיכל אמנויות הבמה בהרצליה (21-24/2) ובאולם שרובר בתיאטרון ירושלים (26/2). מחירי הכרטיסים ינועו 205 ל-305 בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.