קטגוריות
ילדים

"הגדה של פסטיבל" עם יובל המבולבל וקופיקו בפסח 2018 – כרטיסים ולוח הופעות

כוכב הילדים המצליח יובל המבולבל ישתף פעולה עם קופיקו במופע חדש לחול המועד פסח 2018 שיתקיים במשך ארבעה ימים בלבד באמפיתאטרון וואהל בגני יהושע ת"א. מכירת הכרטיסים נפתחה. כמה זה יעלה לכם ואיפה רוכשים כרטיסים?

לאחר מופעים חדשים של מיכל הקטנה (חנה'לה ושמלת השבת), רינת גבאי (מגילת אסתר) וסבא טוביה (יומולדת למולדת), הפעם זהו תורם של שניים מכוכבי הילדים המצליחים ביותר – יובל המבולבל וקופיקו, לצאת עם הפקה חדשה ל-2018 והם יעשו זאת במופע מיוחד וחד פעמי שיתקיים במשך ארבעה ימים בלבד במסגרת פסטיבל בחול המועד פסח 2018 באמפי וואהל בגני יהושע בתל אביב.

לרכישת כרטיסים למופע "הגדה של פסטיבל" בחוה"מ פסח 2018 באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההפקה החדשה שנקראת "הגדה של פסטיבל" ומבויימת ע"י אלון שלגל, תשלב את המופע החדש יחד עם אטרקציות נוספות כגון מתקני מתנפחים, פינות יצירה, עמדות צילום וכד'. הכרטיסים לפסטיבל יכללו כניסה למופע שיימשך כשעה ועוד כשעה של פעילות ואטרקציות.

בנוסף, יחד עם יובל המבולבל וקופיקו, יכלול המופע החדש גם את מאסטר הקפוארה של הילדים "קוגומלו", שיחד עם קפוארים נוספים, ישתלב במופע עם תרגילי אקרובטיקה ופעלולים על הבמה. המופע מומלץ לגילאי שנתיים עד תשע.

כמה יעלה כרטיס למופע החדש ואיפה קונים?

המופע החדש ירוץ במשך ארבעה ימים במהלך חול המועד פסח 2018 בין התאריכים 1 עד ה-4 באפריל באמפי ווהאל שבפארק הירקון בתל אביב. מחירי הכרטיסים עומדים על 95 ש"ח. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.