קטגוריות
ילדים

הדוד אריה מגיע לתיאטרון הבימה – כמה יעלו הכרטיסים?

היוצר של סדרת ספרי הילדים המצליחה "הרפתקאות הדוד אריה" ינץ לוי, משתף פעולה עם תיאטרון הבימה ועם הבימאי רועי שגב ויעלה החל מתחילת חודש מרץ 2018 הקרוב עיבוד בימתי מיוחד לספריו עם סיפור חדש שנכתב במיוחד להצגה וייקרא "הרפתקאות דוד אריה והמכשפה חמתותה".

את הדוד אריה יגלם השחקן טל מוסרי שישחק בהצגה החדשה לצד שחקנים רבים נוספים כגון נתי רביץ (בתפקיד האבא), דניאל סבג (בתפקיד צפריר), מתן שביט (בתפקיד ינון) ועוד שחקנים רבים. את הלחנים להצגה כתב דידי שחר ועל הניהול המוסיקלי אחראי טל בלכרוביץ'.

ההצגה תציג סיפור חדש של הדוד אריה שהפעם הוא מספר לצפריר ולינון על שני ילדים שנראים בדיוק כמו צפריר וינון בקיסרות הנקראת "ינוקואי" ששם אסור לצחוק, לבכות ולהשתשע. כמובן שמשם הסיפור מסתבך כדרכו של הדוד אריה ומגיע להרתפקאות רבות ולדמויות מוזרות נוספות.

כרטיסים להצגה הדוד אריה בתיאטרון הבימה

ההצגה תרוץ במהלך החודשים מרץ ואפריל 2018 באולם רובינא בתיאטרון הבימה בתל אביב. מחירי הכרטיסים עומדים על 150 ש"ח וניתן לרכוש כרטיסים אונליין באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.