קטגוריות
מוסיקה

הדי ג'יי מרשמלו בדרך לישראל למסיבת ענק בגני התערוכה

הדי ג'יי המסתורי מרשמלו (Marshmello) יגיע לישראל למסיבת פורים גדולה ומושקעת שתתקיים בגני התערוכה בתל אביב בחודש מרץ 2018 הקרוב. מחירי הכרטיסים יתחילו ב-210 ש"ח במכירה מוקדמת. מתי זה בדיוק יקרה? ואיפה קונים כרטיסים? בכתבה הבאה.

מסיבה מושקעת שתתקיים בפורים הקרוב בגני התערוכה בתל אביב, תביא לראשונה לישראל את הדי-ג'יי מרשמלו המסתורי, המסתתר מאחורי מסכה ונחשב לאחד הדיג'יים הטובים ביותר בעולם. יחד איתו, יופיעו דיג'יים נוספים ששמם אמור להתפרסם בהמשך.

מרשמלו הוא אחד הדיג'יים הבולטים ביותר כיום בעולם המוזיקה האלקטרונית ואחראי על כמות גדולה מאוד של להיטים ושיתופי פעולה מצליחים ביותר. אחד הסממנים המזוהים ביותר איתו, הוא האנונימיות של שמו האמיתי וההסתתרות מאחורי פניו כדי לא לחשוף את פניו. זהותו מעולם לא נחשפה וישנם תאוריות שונות לגבי זהותו האמיתית כאשר העיקרית טוענת כי מדובר בדי ג'יי האמריקני כריסטיאן קומסטוק (Christian Comstock) הידוע בכינויו "Dotcom". את ההשראה לחבישת המסיכה לקח מהדי-ג'יי הידוע דדמאוס.

הקריירה המוסיקלית של מרשמלו החלה ב-2015 כאשר הוציא את השיר "WaVeZ" וקיבל חשיפה בעזרתו של הדי-ג'יי סקרילקס ודיג'יים נוספים. שנה לאחר מכן כבר הוציא את אלבום הבכורה שלו "Joytime" ממנו שיחרר שני סינגלים – "Keep It Mello" ו-"Want U 2". האלבום זכה להצלחה רבה ודורג במקום החמישי במצעד הבילבורד. במהלך הקריירה הקצרה והמצליחה שלו הספיק מרשמלו לשתף פעולה עם אמנים רבים וידועים כגון סלינה גומז עם השיר "Wolf", חאליד באשיר עם השיר "Silence" ולאחרונה גם עם ההרכב "מיגוס" עם השיר "Danger" שהוא חלק מהפסקול בסרטו החדש של וויל סמית' בנטפליקס "בהיר".

סגנונו של מרשמלו משלב בין גרוב, היפ-הופ, בסים כבדים, EDM, וטראפ. מרשמלו כבר הספיק להופיע מעל הבימות החשובות ביותר בעולם ובפסטיבלים גדולים ומובילים. זאת תהיה ההופעה הראשונה של מרשמלו בישראל ומי שאחראית להביאו לכאן היא קבוצת בלוסטון.

כרטיסים להופעה של מרשמלו בישראל

ההופעה של מרשמלו בישראל תתקיים ב-1 במרץ 2018 בגני התערוכה בתל אביב. מחיר הכרטיסים ינוע במכירה מוקדמת בין 215 ש"ח למתחם הקהל לבין 270 ש"ח למתחם הגולדן רינג. לאחר המכירה המוקדמת, המחירים ינועו בין 255 ל-305 ש"ח. מכירת הכרטיסים תיפתח היום ותתבצע באמצעות האתר הבא.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.