קטגוריות
הצגות

המורדים – הצגה: כרטיסים מוזלים

הפקה משותפת של תיאטרון הבימה והקאמרי מציגה עיבוד חדש להצגה "המורדים" של עדנה מזי"א שעלתה לפני כעשרים שנה בתיאטרון הקאמרי. משה קפטן ביים. אודיה קורן, עודד קוטלר ואחרים משתתפים. אז מתי תוכלו לראות את ההצגה? ואיפה תמצאו כרטיסים ב-65 ש"ח בלבד? בכתבה הבאה.

תיאטרון הבימה ותיאטרון הקאמרי משתפים שוב פעולה ומציגים הפעם עיבוד חדש ורענן למחזה הותיק של עדנה מזי"א "המורדים" בבימויו של משה קפטן ובהשתתפות אודיה קורן, עודד קוטלר, דניאל גל, דנה מיינרט, גל גולדשטיין ושחקנים נוספים שירוץ במהלך החודשים הקרובים באולם רובינא בהבימה ובאולם קאמרי 1 בתיאטרון הקאמרי.

המחזה "המורדים" מספר על שלושה דורות שונים של מורדים במשפחה אחת – סבתא (דניאל גל), בתה (דנה מיינרט) והנכד (גל גולדשטיין). הסיפור מתחיל בשנות ה-40 של המדינה בתנועת הלח"י, ממשיך דרך תנועת שמאל אוונגארדית בשנות השישים ומסתיים במרד נעורים בשנות ה-90.

ההצגה מסופרת דרך עיניה של מיכאלה (אודיה קורן), נציגת הדור השני במשפחה ששומעת לראשונה, שנים אחרי מות הוריה, את הסיפור האמיתי על משפחתה מפיו של שאול (עודד קוטלר), מאהבה העלום של אמה ובהדרגה מתגלות לה עובדות המאירות באור חדש את יחסיה העכורים עמם בעבר. היא מבינה שהכעס על הוריה האידיאליסטיים, שעבורם הציבורי והפרטי היו ארוגים זה בזה – עיוור את עיניה, וכעת בבגרותה, היא מצליחה לראות אותם כבני אדם כשהם לעצמם.

באמצעות המרד ואמצעות השראה מהאוטוביוגרפיה האישית שלה, מנסה מזי"א לפענח את הDNA והזהות של החילונות הישראלית בתקופות שונות בהיסטוריה הישראלית. כקטעי מעבר בין תקופה לתקופה, ההצגה משלבת גם להקת רקדנים וקטעים מוסיקליים שונים. עוד משתתפים בהצגה: מיכה סלקטר, אביב כרמי, אסף סלומון, נעמה שטרית, אודי רוטשילד, עידו ברטל והילה שלו. הרקדנים המשתתפים בהצגה: יגאל משינסקי, תות מולאור, לירון קיכלר, רוס מוגרלי, מריאנה סינצ'וק, קטיה רוזנפלד, מוריאל צבי ועמרי וינקור.

המורדים – כרטיסים מוזלים ב-65 ש"ח בלבד

ההצגה "המורדים תציג במהלך החודשים הקרובים ינואר עד מרץ 2018 בתיאטרון הבימה ובתיאטרון הקאמרי. מחיר הכרטיסים הרשמי בקופות עומד על 150 ש"ח ביציע או 180 ש"ח בעלייה. ניתן לרכוש באמצעות האתר הבא, כרטיסים מוזלים העומדים על 65 ש"ח בלבד לכרטיס ביציע ו-75 ש"ח בלבד לכרטיס בעלייה.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.