קטגוריות
מוסיקה

ההרכב איל דיבו (Il Divo) בישראל 2018 – כל הפרטים!

הרכב האופרה הפופולרי Il Divo (איל דיבו) של המפיק הבריטי הידוע סיימון קאוול, יגיע לראשונה לישראל ויקיים כאן הופעה אחת בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב ב-19 ביוני 2018. אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

ההרכב Il Divo הוא הרכב של רביעיית זמרי אופרה המבצעים קטעי פופ ידועים בסגנון אופראי שהוקם ב-2004 ע"י המפיק הבריטי המפורסם סיימון קאוול המוכר לרובנו מתוכנית הטלוויזיה אמריקן איידול ואקס פקטור והוא יגיע לישראל ב-19 ביוני 2018 ויופיע כאן בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב.

לרכישת כרטיסים להופעה של איל דיוו בישראל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

ההרכב מורכב מארבעה זמרים המגיעים מארבע מדינות שונות: דייויד מילר האמריקאי, סבסטיאן איזמברד הצרפתי, קרלוס מרין הספרדי ואורס בוחלר השוויצרי. בין הקטעים הרבים שמבצע ההרכב בהופעות הם להיטי פופ מוכרים כגון "I Will Always Love You" של וויטני יוסטון, "My Heart Will Go On" של סלין דיון ועוד להיטי ענק.

קאוול הקים את ההרכב מתוך השראה לשלושת הטנורים ותוך רצון להקים הרכב איכותי ורב יכולות וערך חיפושים רבים ברחבי העולם עד שמצא את המועמדים הראויים. ההרכב זוכה להצלחה עצומה ברחבי העולם. עם 9 אלבומים שנמכרו בלמעלה מ-160 מיליון עותקים.

כרטיסים להופעה של איל דיבו בישראל – יוני 2018

ההופעה של Il Divo בישראל תתקיים ב-19 ביוני 2018 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מחיר הכרטיסים ינוע בין 299 ל-899 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

אנו נמשיך לעדכן בנושא כאן בכתבה זו ובדף הפייסבוק שלנו

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.

תגובה אחת על “ההרכב איל דיבו (Il Divo) בישראל 2018 – כל הפרטים!”

וואו איזה כייף, כמה חיכיתי שיגיעו לארץ!!!
איך משיגים כרטיסים?? איך אדע מתי תפתח המכירה?