קטגוריות
בידור

ווקה פיפל הופעות 2018

הם חוזרים: ההרכב הווקאלי המצליח ווקה פיפל (Voca People) מבית היוצר של ליאור כלפון מציג סיבוב הופעות ישראלי חדש ל-2018 ויציג 19 מופעים ברחבי הארץ במהלך החודשים פברואר – מאי 2018. אז כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? בכתבה הבאה.

ההרכב המצליח והבינלאומי הווקה פיפל המציג מופע מוזיקלי מלא המבוצע ע"י שירה וקולות בלבד וללא כלי נגינה, חוזר לסיבוב הופעות חדש בישראל לאחר הופעות אינטנסיביות ברחבי העולם ויציג כאן במהלך החודשים הקרובים 19 מופעים ברחבי הארץ (רשימת המופעים המלאה, בהמשך הכתבה).

הווקה פיפל כבר מזמן הפך לתופעה בינלאומית ולמופע מצליח ביותר עם רקורד של הופעות בלמעלה מ-35 מדינות שונות ולמעלה מ-2 מיליון איש ברחבי העולם שכבר הספיקו לצפות בו. למי שלא מכיר את המופע, מדובר בחבורה של 8 זמרים ושחקנים מוכשרים במיוחד הלבושים ומאופרים בלבן ומבצעים קטעים מוזיקליים מוכרים באמצעות קולם בלבד בעזרת שימוש בטכניקות של ביט בוקס וא-קפלה.

סיפור הרקע של המופע, מספר על שמונה חייזרים מהכוכב "ווקה" שנחתו בכדור הארץ בעקבות התרסקות החללית והדרך היחידה בה הם יודעים לתקשר עם בני האדם היא באמצעות המוזיקה. המופע נכתב ונוצר ע"י השחקן, הבימאי והיוצר ליאור כלפון (שמוכר לרבים כ"איצקו" מרמזור) ב-2009, שרצה לשלב את אהבתו לביט בוקס, א-קפלה והומור במופע אחד ובעזרתו של שי פישמן, המנהל המוזיקלי של ההרכב, יצר את המופע שהצליח לתפוס תאוצה מהר מאוד, בעיקר בזכות חשיפה מסרטון קצר ביוטיוב בן 3 דקות בלבד, שגרם לפריצה הבינלאומית הגדולה והראשונה של ההרכב.

חברי הווקה פיפל מבצעים במופע עיבודים ווקאליים קצביים המהווים טעימות מלהיטים מכל הזמנים, החל מיצירות קלאסיות, דרך פזמונים, מוסיקה מהסרטים, ועד למוסיקת פופ עדכנית, בביצועים ייחודיים, עשירים בהרמוניות, הומור ובהעמדה ויזואלית מרתקת. כעת לאחר שכבר הופיעו ברחבי העולם, יחזור ההרכב לסיבוב הופעות רחב בישראל בערים ברחבי הארץ.

הווקה פיפל – כרטיסים ולוח הופעות 2018

הווקה פיפל יציגו הופעות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים ב-2018. מחירי הכרטיסים למופע מתחילים ב-99 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.