קטגוריות
מוסיקה

הופסין בישראל במרץ 2018 – כל הפרטים!

הראפר הופסין (Hopsin) יגיע לישראל בקרוב להופעה אחת במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים: החל מ-205 ש"ח. אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

הראפר והמפיק האמריקאי הופסין (Hopsin) יגיע לישראל בחודש מרץ 2018 במסגרת סיבוב הופעות אירופאי חדש המקדם את אלבומו החדש והחמישי במספר "No Shame" ויופיע כאן במועדון הבארבי בתל אביב.

הופסין (שם במה. שמו המלא הוא מרקוס ג'מאל הופסון) הוא אחד מכוכבי ההיפ-הופ החמים בעותר בשנים האחרונות והוא ידוע בעיקר בזכות סדרת השירים "Ill Mind of Hopsin" המורכבת מתשעה חלקים וזכתה להצלחה גדולה מאוד ברשת עם מיליוני השמעות וצפיות ביוטיוב.

סימן ההיכר המוכר ביותר של הופסין הוא עדשות המגע הצבעוניות אותן הוא נוהג להרכיב בהופעות ובראיונות, זאת, כך לטענתו, כדי להתבלט ולייחד את עצמו מההופעה הקלישאתית של הראפרים האחרים בז'אנר. הופסין הוציא כה חמישה אלבומים כאשר האחרון שבהם "No Shame" יצא בחודש נובמבר האחרון.

כמה יעלו כרטיסים להופעה של הופסין בישראל?

ההופעה של הופסין בישראל תתקיים ב-28 במרץ במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים יתחיל ב-205 ש"ח. מכירת הכרטיסים תיפתח בקרוב והיא תתבצע ככל הנראה באתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.