קטגוריות
מוסיקה

הטנורים של המאה ה-21 בישראל – אפריל 2018

בעקבות ההצלחה של הסיורים הקודמים, הטנורים של המאה ה-21 חוזרים בשלישית לישראל והפעם עם מופע המרכז את הלהיטים הגדולים מבין 2000 השירים, ששרו ב-50 תכניות שונות. הם יופיעו כאן בחודש אפריל הקרוב בחיפה ובתל אביב. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

הפרויקט הבינלאומי המצליח – כבר 12 שנה – מפגיש את הסולנים המובילים של בתי האופרה הגדולים של מוסקבה כגון הבולשוי, סטניסלבסקי והאופרה החדשה. המופע מורכב ממופעי סולו של כל אחד מן הסולנים המצליחים, הרכבים שונים כאשר בשיא הערב, יופיעו ביחד כל הסולנים בביצוע משותף המביא לידי ביטוי את גוון קולו של כל אחד מהם. הם מלווים בשני פסנתרים, בנדוניאון, כינור, גיטרה באס ותופים. עם המוזיקאים מקסים רוסטילסב, מיקאיל חוחלוב, מקסים ביריוקוב ורוסטיבלס שרבסקי.

יורי מיאדניק שניצח על המופע הקודם באנרגטיות הוא גם נגן וירטואוז בכינור ובבנדוניאון ויהיה אורח מיוחד במופע. יופיעו איתם גם הרקדנים מרינה קופילובה ומקסים בולויטצ'יק. הם ישירו שירים מתוך סרטים (כגון "ניחוח אישה") ומחזות זמר, להיטים איטלקיים ושירים נפוליטניים וקלאסיקות כגון "עלי שלכת", "בדרכי שלי" ועוד.

פרויקט "הטנורים של האמה ה-21" הוא אחד מן הפרויקטים המצליחים ביותר בעולם בז'אנר זה וכבר הספיק להשתתף בלמעלה מ-40 תוכניות טלוויזיה שונות. הטנורים המשתתפים במופע נחשבים כל אחד לענק בפני עצמו והספיקו להופיע באולמות המפוארים ביותר בעולם כמו הקרנגי הול בניו-יורק, לה סקאלה במילאנו, תיאטרון סן קארלו בנאפולי, הקובנט גרדן בלונדון, תיאטרון הקומונקלה בבולוניה הסמפראופר בדרזדן, הבולשוי במוסקבה, האופרה הלאומית של אוקראינה (קייב), גוונדהאוס בלייפציג, ארמון האמנויות בולנסיה, אולם צ'ייקובסקי במוסקבה ועוד.

כרטיסים למופע הטנורים של המאה ה-21 – אפריל 2018

המופע יתקיים בתיאטרון הצפון בלינסון בקרית חיים ב-23 באפריל ובבית האופרה בת"א ב-24 באפריל 2018. פרטים על מכירת הכרטיסים בטלפון: 03-6960990

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.