קטגוריות
מוסיקה

הכנר סניה קרויטור במופע חדש ל-2018: כרטיסים ולוח הופעות

הכנר הווירטואוז סניה קרויטור יציג מופע חדש בישראל במהלך חורף 2018 יחד עם הצ'לנית הבינלאומית לטיסיה חמו. המופע יקדם את אלבומו הרביעי ויוצא הדופן של קרויטור היוצא מתחום המוזיקה העולם ומגיע לסגנון הצ'ילאאוט האלקטרוני. איפה הוא יופיע וכמה יעלו הכרטיסים? בכתבה הבאה.

התקליטור הרביעי של המלחין ווירטואוז הכינור סניה קרויטור יושק בסדרת ההופעות שלו עם הצ'לנית הבינלאומית לטיסיה חמו ולהקתו. התקליטור יוצא מתחום מוזיקת העולם לסגנון צ'ילאאוט אלקטרוני עם נגיעות אופייניות לסגנונו של קרויטור המערב מוזיקה בלקנית, יהודית וכלייזמר.

הלחנים והעיבודים של קרויטור נפגשו באולפן עם המתופף ליאור שושן והקלידן ואיש הסינטיסייזרים אודי תורג'מן, שהוסיפו להם מגע אישי. בקטעים השונים מתארחים אמנים נוספים. כמה מהקטעים ישולבו בסדרת ההופעות הקרובה של קרויטור עם חמו. לצ'לנית הקורסיקאית לטיסיה חמו, שורשים בערים צפת וטבריה. מי שהתגלתה כילדת פלא ועברה כנערה צעירה למוסקבה כדי ללמוד אצל מיטב הצ'לנים, נמשכה תמיד להסטוריה היהודית, אך רק המפגש עם הכנר סניה קרויטור, הוביל אותה אלינו.

שני הוירטואוזים המשלבים בין נגינה קלאסית למוזיקת עולם נפגשו בקורסיקה, כשחמו הזמינה אותו להשתתף בפסטיבל הקנטיצ'לו אותו היא מנהלת מוזיקלית. הפסטיבל משלב בין סוגי מוזיקה שונים מקלאסיקה ועד ג'אז ופופ. היה זה אך טבעי שהיא תשמע המלצות על קרויטור, וירטואוז בינלאומי, יליד מולדובה, שכמוה התגלה בגיל מאוד צעיר, קלאסיקאי שהתמחה במגוון סגנונות אתניים.

זה אך טבעי שהם מעלים עתה מופע משותף הנע בין הרגוע לסוער. מופע שכולו רצף להיטים עם העיבודים המיוחדים של קרויטור. החל ממנגניות קלאסיות אהובות מאת צ'ייקובסקי, שוסטקוביץ, רוול ובאך, עובר דרך סטנדרטים של ג'אז, יצירות עממיות כמו הצ'רדש, יצירות מוזיקת עולם של קרויטור מתוך אלבומו החדש "Eternity forever" ועד לעיבודים של שירי רוק…. מלווה אותם הרכב הנגנים Sania's band. וכתמיד גם אביו של סניה, וירטואוז האקורדיאון אמיל קרויטור.

סניה קרויטור – כרטיסים ולוח הופעות 2018

להלן לוח ההופעות של סניה קרויטור בחודשים הקרובים:

מוצאי שבת 3.3.18 מתנ"ס דיונה רח' קק"ל 90 אשדוד בשעה 20:00
יום ראשון 4.3.18 היכל התרבות רזיאל 4 נתניה בשעה 20:00
יום רביעי 7.3.18 אולם שרת חיים עוזר 8 פתח- תקווה בשעה 20:00
יום חמישי 8.3.18 מרכז רפופורט שד' הנשיא 138 חיפה בשעה 20:00
יום שישי 9.3.18 המשכן לאמנויות הבמה שד' רגר 41 באר שבע 20:00
מוצאי שבת 10.3.18 אולם מופת רוטשילד 60 ראשון לציון בשעה 20:00
יום ראשון 11.3 אולם צוקר היכל התרבות הוברמן 1 תל-אביב בשעה 20:00
יום שני 12.3 תיאטרון פוויליון האומן 14 ירושלים בשעה 20:00

רכישת הכרטיסים מתבצעת באמצעות הטלפון: 03-6960990

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.