קטגוריות
הצגות

המחזמר איש המוסיקה בישראל 2018 – כרטיסים ולוח הופעות

התיאטרון הותיק דובר האנגלית "לוגון" מבאר שבע מחזיר לבימות את המחזמר "איש המוסיקה", אותו העלה לראשונה בישראל לפני 17 שנה ויציג הופעות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים.

לאחר 17 שנה, תיאטרון לוגון מחזיר לבמה את המחזמר "איש המוסיקה" לסדרת הופעות ברחבי הארץ במהלך החודשים פברואר ומרץ 2018 ויצג הופעות בירושלים, מודיעין, באר שבע וערים נוספות.

המחזמר "איש המוסיקה" נכתב במשך 8 שנים על ידי הסופר והמלחין מרידית' וילסון שהיה נגן פיקולו בתזמורתו של טוסקניני ובלהקתו של ג'ון פיליפ סוסה. המחזמר הפופולרי זכה בפרס הטוני למחזמר הטוב ביותר בשנת 1957, כשהוא מותיר את "סיפור הפרברים" במקום השני. השיר Till There Was You הפך ללהיט ואפילו בוצע על ידי הביטלס. גם השיר "76 טרומבונים" הפך ללהיט.

"איש המוזיקה" היא קומדיה מוזיקלית אופטימית לכל המשפחה. היא מספרת על נוכל בשם הארולד היל שמגיע לעיר ריבר סיטי במדינת אייווה בתקווה לעשות קופה על האנשים הפשוטים. הוא מציע לייסד ולנצח על תזמורת נוער, ומוכר להורים כלי נגינה, תווים ומדים. זאת למרות שאין לו מושג במוזיקה. למעשה הוא מתכנן לברוח עם הכסף.

כשהספרנית מריאן רואה שאחיה הקטן מפסיק לגמגם ומתלהב כשהוא מקבל את החצוצרה ליד, היא מתאהבת בנוכל. הרולד מתאהב בה בחזקה ומתקשה להשלים את התכנית ולברוח מריבר סיטי. המחזמר, כשמו מלא במוסיקה מקסימה עם להיטים כמו 76 טרומבונים, Till There Was You ועוד.

"המחזמר פחות מוכר לישראלים, אך בארצות הברית הוא להיט ועולה על הבמות ממזרח למערב כל הזמן על ידי תיאטראות חובבים ומקצועיים כאחד. המוזיקה מקסימה והוא מתאים לכל המשפחה", אומר אלן כהן, מותיקי התיאטרון.

בשנת 1962 הופק הסרט עם רוברט פרסטון בתפקיד הארולד היל ושירלי ג'ונס (משפחת פרטרידג') כמריאן. הילד ששיחק את אחיה הקטן המגמגם הוא רון הוארד- שהפך לבמאי מצליח. ב- 2003 הופקה גרסא טלוויזיונית עם מת'יו ברודריק כהיל.

להלן לוח ההופעות של המחזמר בחודשים הקרובים:

יום שני 26.2, תיאטרון גבעתיים
יום שלישי 27.2, היכל התרבות מודיעין
יום שני 5.3 תיאטרון ירושלים
יום רביעי 7.3 קיבוץ יגור
יום שלישי 13.3 אולם יד לבנים רעננה
יום ראשון 18.3, המשכן לאמנויות הבמה באר-שבע

מחיר הכרטיסים ינוע בין 110 ל-135 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.