קטגוריות
הצגות

המחזמר שורת המקהלה בקאמרי – כרטיסים מוזלים ולוח הופעות 2018

המחזמר המפורסם שורת המקהלה מגיע לראשונה לישראל בהפקה מושקעת של תיאטרון הקאמרי ובכיכובם של מיה דגן, יחזקאל לזרוב ודנה פרידר. מתי זה יקרה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות כרטיסים מוזלים?

המחזמר "שורת המקהלה" הוא מחזמר אמריקאי מאת אדוארד קליבן שהציג על בימות ברודווי במשך 15 שנה בין השנים 1975 ל-1990 והיה לאחד ממחזות הזמר המצליחים ביותר בעולם. עכישו לראשונה בישראל, תיאטרון הקאמרי מציג עיבוד חדש למחזמר בהפקה מושקעת הכוללת 30 שחקנים, נגנים וזמרים ובכיכובם של יחזקאל לזרוב, מיה דגן ודנה פרידר.

עלילת המחזמר עוסקת במבחן אודישן גדול שעורך במאי עבור מחזמר חדש כאשר הוא חייב לבחור שמונה שחקנים בלבד מתוך רשימת המועמדים. וכך חושף המחזמר את סיפורו האישי של כל מתמודד הכולל רגעים מצחיקים, עצובים, מפתיעים ומרתקים. אחת המועמדות היא רקדנית מצליחה וחברה לשעבר של הבמאי שנאלץ עתה לעמוד בפני דילמה קשה.

המחזמר שבר בזמנו את שיא ההופעות בברודווי עם 6137 הופעות וזכה לעשרות עיבודים ואדפטציות שונות ברחבי העולם כולל גרסאות חדשות בברודווי ובווסט-אנד. בשנת 1985, זכה אף לגרסת סרט בכיכובם של מייקל דאגלאס ואליסון ריד. המחזמר זכה ב-9 פרסי טוני ובפרס פוליצר.

את העיבוד הישראלי החדש של תיאטרון הקאמרי תירגם אלי ביז'אווי ועל הבימוי אחראי צדי צרפתי. אמיר לקנר יהיה אחראי על הניהול המוסיקלי ועל התלבושות יובל כספין.

רשימת המשתתפים המלאה מלבד לזרוב, דגן ופרידר כולל את: גלעד שמואלי, שמרית ששון, שני שאולי, רוני שיינדורף, שהפ שיינר, ספיר יצחק, ליאור גלרון, אלה רוזנצויג, אור דנון, לירון ויגדור, שחר פרץ, מתן בן שימול, דניאל סטפן, אדיר בובליל, מתן און ימי, מאור לוי, תום אפלבאום, נופר לוינגר. הרקדנים הם: רותם יהודה, מעיין טרביש, ליאם פינטו, יובל הבה, אלונה טננבאום, גל טופולסקי,טל אליאס, נויה שלמה.

שורת המקהלה – כרטיסים ולוח הופעות 2018

המחזמר "שורת המקהלה" ירוץ בתיאטרון הקאמרי החל מה-23 במרץ ועד לחודש יוני 2018. מחיר הכרטיסים באתר הקאמרי מתחיל ב-240 ש"ח אך באתר הבא ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים ב-185 ש"ח בלבד.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.