קטגוריות
הרצאות ותערוכות

הסופר גרג בריידן יגיע לישראל

גרג בריידן, הסופר הנמכר ביותר של הניו יורק טיימס ובעל שם עולמי כחלוץ בגישור בין המדע, חוכמה עתיקה והעולם האמיתי, יגיע לישראל במרץ הקרוב לאירוע מיוחד וחד פעמי בתחום המדע והרוחניות שיתקיים בתיאטרון הבימה.

בריידן מחזיק בקריירה עמוסה במיוחד הכוללת עיסוק כגיאולוג מחשבים במהלך משבר האנרגיה של שנות ה 70, מעצב בכיר במערכות מחשב, מנהל התפעול הטכני הראשון של מערכות סיסקו ועוד. החל מ-1986 החל לחקור בריידן כפרים ומקומות מרוחקים ברחבי העולם על מנת לחקור ולגלות את סודותיהם הנצחיים עם המדע של ימינו. הגילויים שלו שותפו באמצעות ספריו הרבים כגון: "הקוד האלוהי", "האמת העמוקה" ו-"נקודת המפנה: יצירת חוסן בזמנים של קיצוניות".

בריידן זכה להוקרה רבה על פועלו וזכה בפרסים רבים ביניהם גם פרס טמפלטון היוקרתי והוא נחשב לאחד מהאנשים המשפיעים ביותר בעולם מבחינה רוחנית.

כרטיסים לאירוע עם גרג בריידן בישראל – מרץ 2018

האירוע של גרג בריידן בישראל יתקיים במשך 5 שעות (עם הפסקה אחת בת חצי שעה) ביום שישי ה-9 במרץ 2018 באולם רובינא בתיאטרון הבימה. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-300 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

 

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.