קטגוריות
מוסיקה

זיגי מארלי בישראל – אוגוסט 2018

הזמר זיגי מארלי, בנו הבכור של בוב מארלי יגיע לישראל ל-2 הופעות בזאפה אמפי שוני ובבארבי ת"א בחודש אוגוסט 2018 הקרוב. מכירת הכרטיסים נפתחה הבוקר. כמה יעלה? ואיפה קונים? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

עוד אמן חו"ל גדול בדרך לישראל בקיץ 2018 הקרוב: הפעם זהו זיגי מארלי (Ziggy Marley), אחד מילדיו של מלך הרגאיי בוב מארלי, שיגיע לישראל בחודש אוגוסט הקרוב ויקיים כאן 2 הופעות בזאפה אמפי שוני ובמועדון הבארבי בתל אביב. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והמחירים מתחילים מ-184 ש"ח.זיגי מארלי בן ה-49, הוא בנו הבכור של מלך הרגאיי בוב מארלי ואמן רגאיי ענק ומצליח גם בזכות עצמו. שמו האמיתי הוא דייויד נסטה מארלי, אך אביו כינה אותו זיגי, ייתכן מהשראתו של "זיגי סטארדאסט" של דייויד בואי שהוערץ ע"י בוב מארלי.

מארלי יגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות עולמי גדול מאוד בקיץ הקרוב הכולל את ארה"ב, איטליה, צרפת, הולנד ועוד מדינות רבות. אלבומיו של זיגי משלבים את סגנון הרגאיי עם אלמנטים של רוק וסגנונות מוסיקליים נוספים. אלבומו האחרון הנקרא "Ziggiy Marley", יצא ב-2016 וזכה להצלחה רבה ברחבי העולם ואף זיכה אותו בפרס גראמי.

לזיגי מארלי קשר מיוחד עם ישראל. הוא נשוי לישראלית המנהלת את חברת ההפקות והתקליטים שלו "Tuff Gong Worldwide" והוא מרבה להופיע בישראל. הפעם האחרונה שבה הופיע כאן, הייתה ב-2011 בתל אביב ובירושלים.

כרטיסים לזיגי מארלי בישראל – אוגוסט 2018

ההופעה של זיגי מארלי בישראל תתקיים ב-31 ביולי בבארבי ת"א ולמחרת ב-1 באוגוסט 2018 בזאפה אמפי שוני. מחירי הכרטיסים עומדים על 184 ש"ח במכירה מקודמת ולאחר מכן יעלו ל-239 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.