קטגוריות
הצגות

ז'ראר דפרדייה ואיזבל אג'אני יופיעו בישראל עם המחזה "מכתבי אהבה"

השחקנים ז'ראר דפרדייה ואיזבל אג'אני יגיעו לישראל בחודש מרץ הקרוב ויופיעו כאן עם עיבוד חדש למחזה הידוע "מכתבי אהבה" של אלברט רמסדל גורני. היכן הם יופיעו ומה יהיו מחירי הכרטיסים? בכתבה הבאה.

השחקן הצרפתי הידוע והאהוב במיוחד על הקהל הישראלי ז'ראר דפרדייה והשחקנית הצרפתייה עטורת הפרסים איזבל אג'אני, יגיעו בקרוב לישראל ויופיעו כאן עם המחזה הזוגי הידוע "מכתבי אהבה" שכתב המחזאי האמריקאי זוכה פרס הפוליצר אלברט רמסדל גורני (A. R. Gurney).

"מכתבי אהבה" הוא מחזה זוגי הנחשב לאחד הפופולרייים והמוכרים ביותר בעולם. המחזה מגולל את סיפורם של שני אנשים, מליסה גארדנר ואנדרו מייקפיס מגיל 8 ועד-60 אשר יושבים מול שולחן עבודה שלהם וכותבים כרטיסי ברכה, חולמים, חווים ניצחונות ואכזבות מהחיים, כל אחד בנפרד. אנדרו יבחר כסנטור כאשר מליסה לעולם לא תהפוך להיות שחקנית כמו שחלמה בילדות. באופן אקראי היא תמות כאשר הוא ימשיך את חייו בלעדיה.

המחזה הועלה לראשונה בניו יורק בשנת 1988 והציג באופן קבוע שתי הצגות בשבוע בתיאטרון אוף ברודווי כשמדי שבוע השחקנים במחזה מתחלפים. מכיוון שהמחזה דורש הכנה קצרה ומפני שאינו דורש לזכור הרבה טקסטים, שחקנים מובילים רבים לקחו חלק במחזה וביניהם שחקנים מהשורה הראשונה כגון כריסטופר ריב, ויקטור גרבר, מרשה מייסון, הולנד טיילר ועוד רבים אחרים.

במהלך השנים, תורגם המחזה ליותר מ-30 שפות והציג גרסאות ועיבודים שונים ובהם משתתפים טובי השחקנים בעולם. בין המפורסמים שבהם, ניתן לציין את צ'רלסון הסטון (ששיחק במחזה יחד עם אשתו), סיגרוני וויבר וג'ף דניאלס, טום הנקס וריטה ווילסון, אליזבט טיילור וג'יימס ארל ג'ונס ועוד רבים וטובים. המחזה זכה גם לעיבוד טלוויזיוני בשנת 1999 עם השחקנים לאורה ליני וסטיבן וובר שכיכבו בו.

לישראל, יגיע המחזה בהשתתפותם של שניים מן השחקנים המובילים בצרפת ובעולם כיום – ז'ראר דרפרדייה ואיזבל אג'אני, שיציגו את המחזה בבדרך המיוחדת שלהם ובשפה הצרפתית (עם כתוביות בעברית וברוסית).

כרטיסים למחזה "מכתבי אהבה" בכיכובם של ז'ראר דפרדייה ואיזבל אג'אני

המחזה יגיע לישראל ל-2 הופעות. ב-3 במרץ יציג במרכז הקונגרסים בחיפה וב-5 במרץ 2018 בהיכל התרבות בתל אביב. מחירי הכרטיסים ינועו בין 205 ל-505 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.