קטגוריות
מחול

טנגו הצללים בישראל 2018 – מרכוס אשאלה

אירוע חובה לאוהבי הטנגו: רקדן הטנגו הארגנטינאי המפורסם מרקוס אשאלה יגיע לישראל לסיבוב הופעות עם המופע החדש שלו "טנגו הצללים" ויציג הופעות בירושלים, תל אביב וערים נוספות בחודשים מרץ ואפריל 2018. כל הפרטים, בכתבה הבאה.

חובבי ריקוד הטנגו והמחול בכלל בישראל, יוכלו לשמוח בחודש אפריל הקרוב. הרקדן הארגנטינאי הידוע מרקוס אשאלה הנחשב לאחד מרקדני הטנגו הטובים ביותר, יגיע לישראל יחד עם שותפתו פאולה קאמאצ'ו ו-10 רקדנים נוספים כדי לבצע כאן סדרת הופעות של המופע החדש שלו "טנגו הצללים".

אשאלה הוא במאי, כוריאוגרף ורקדן בעל שם עולמי בריקוד הטנגו. המופע "טנגו הצלילים" איתו יגיע לכאן, הוא מופע טנגו חושני המציג קטעי סולו וקטעי זוגות בכוריאורפיה לא מתפשרת בעלת עוצמה ורגש. המופע כבר זכה להופיע בהצלחה רבה ברחבי העולם ועתה הוא גם יגיע לישראל.

כרטיסים למופע טנגו הצלילים – מרץ אפריל 2018

המופע "טנגו הצלילים", יציג בישראל סדרת הופעות שיתקיימו בחודשים מרץ ואפריל 2018 הקרוב במרכז סוזן דלל בתל אביב חוץ מהופעה אחת שתתקיים בתיאטרון ירושלים ב-28 במרץ 2018. מחיר הכרטיסים הרשמי מתחיל ב-289 ש"ח לאדם אך ניתן לרכוש כרטיסים מוזלים באמצעות האתר הבא או האתר הזה (ב-99 ש"ח בלבד).

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.