קטגוריות
מחול

הכוריאוגרפית יאנג לי פינג מגיעה לישראל עם המופע "תחת מצור"

הכוריאוגרפית הסינית המעולה יאנג לי פינג תגיע לישראל בחודש אפריל 2018 הקרוב עם המופע המיוחד שלה "תחת מצור" המשלב היפ הופ, אופרה ומחול וזכה להצלחה רבה בבכורה בלונדון אשתקד. מתי? איפה? וכמה יעלו כרטיסים?

שילוב של מחול עכשווי, היפ הופ, אופרה ומוסיקה חיה ומודרנית על במה אחת. זה מה שמצפה לכם במופע החדש "תחת מצור" של הכוריאוגרפית הסינית המצליחה יאנג לי פינג שתגיע לישראל יחד עם להקתה בחודש אפריל 2018 הקרוב ותופיע כאן בסדרת הופעות בבית האופרה בתל אביב.

המופע "תחת מצור" הושק בבכורה בשנה שעברה בלונדון וזכה שם להצלחה רבה גם בקרב הקהל והקופות וגם בקרב המבקרים ששיבחו את המופע בעיתונות וברשת. המופע מבוסס על הסיפור הידוע "שלום לפילגש" המתאר את הקרב המפורסם בין צבאות הממלכות העתיקות של סין – האן וצ'ו, ששינה את פני ההיסטוריה של סין, והונצח פעמים רבות ביצירות בקולנוע, באופרה, במוסיקה, בספרות ובתיאטרון. במופע הנוכחי בגרסתה של לי פינג, סיפור זה מקבל גרסה עכשווית ושאפתנית.


על החלק האומנותי ועל עיצוב הבמה המושקעת, אחראים טים ייפ וביי-לי ליו. המשתתפים במופע הם רקדני מחול עכשווי, סולני אופרת בייג'ינג, רקדני היפ הופ ומוסיקאים.

כרטיסים למופע "תחת מצור" של יאנג לי פינג – אפריל 2018

המופע ירוץ בבית האופרה בתל אביב בין התאריכים 26 עד ה-28 באפריל 2018 בבית האופרה בתל אביב. מחירי הכרטיסים ינועו בין 206 ל-311 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.