קטגוריות
מוסיקה

יהורם גאון בבריכת הסולטן בירושלים – מאי 2018

לכבוד 70 שנה לישראל ולאחר כמעט חמישה עשורים מאז יצא הסרט "אני ירושלמי", הזמר יהורם גאון יעלה בחודש מאי 2018 הקרוב, מופע גדול וחגיגי שייקרא "אני ירושלמי" בו יציג את שירי פסקול הסרט הידוע לצד מיטב להיטיו מכל השנים ואף יאחר את ישי ריבו, רמי קליינשטיין ושולי רנד.

לרכישת כרטיסים להופעה של יהורם גאון בבריכת הסולטן באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

יהורם גאון גדל והעביר את רוב שנותיו בירושלים. זיכרונות ילדותו היו מקור ההשראה לאוטוביוגרפיה המצולמת עליו ועל משפחתו הירושלמית והסרט "אני ירושלמי" שיצא לאקרנים בשנת 1971 לווה בשירים בביצועו של גאון שכתבו חיים חפר ודובי זלצר, ובהם שירים שהפכו ללהיטים, כגון: "הנני כאן", "השר משה מונטיפיורי", "מעל פסגת הר הצופים", "בשערייך ירושלים" ועוד. שירים אלו לצד שירים אחרים של גאון יבוצעו בהופעה.

המופע ילווה במיצג וידאו אומנתי חדשני ע"ג מסכי לד, הכולל קטעי ווידאו נדירים מהצילומים לסרט המקורי, לצד חומרים מקוריים שעוצבו במיוחד עבור המופע. את גאון תלווה תזמורת ענק בת 50 נגנים.

כרטיסים להופעה של יהורם גאון בבריכת הסולטן – מאי 2018

ההופעה של יהורם גאון בבריכת הסולטן בירושלים תתקיים ב-9 במאי 2018 בשעה 20:30. מחיר הכרטיסים ינוע בין 145 ל-375 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.