קטגוריות
ילדים

יובל המבולבל הופעות 2018

כוכב הילדים הידוע יובל המבולבל, מצטרף לשאר כוכבי הילדים הגדולים ויוצא גם הוא עם מופע חדש ל-2018 – "מעשה בחמישה בלונים" המבוסס על ספרה הידוע של מרים רות. כמה יעלו הכרטיסים למופע? והיכן תוכלו לצפות? כל הפרטים, בכתבה שלפניכם.

רק לפני כמה ימים כתבנו לכם כאן על המופע החדש והחד פעמי של יובל המבולבל וקופיקו לפסח 2018 "הגדה של פסטיבל", והיום אנו מתבשרים על מופע חדש של יובל המבולבל שיציג הופעות רבות ברחבי הארץ במהלך כל חורף ואביב 2018 והוא יהיה הפעם המופע "מעשה בחמישה בלונים" המבוסס על אחד מספרי הילדים המצליחים ביותר בהיסטוריה הישראלית שכתבה מרים רות.

לרכישת כרטיסים להצגה החדשה "מעשה בחמישה בלונים" של יובל המבולבל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

המופע החדש שנכתב ובוים ע"י יובל שם טוב (שהוא יובל המבולבל כמובן) ושיראל אשרוב, יציג קטעי משחק וקטעי שירה ומוסיקה ויכלול שחקנים ורקדנים נוספים. מופע זה מצטרף לרשימת המופעים החדשים של 2018 של כוכבי הילדים הידועים שעליהם כבר כתבנו בבלוג כגון "יומולדת למולדת" – המופע החדש של סבא טוביה, "שמלת השבת של חנהל'ה" של מיכל הקטנה או "מגילת אסתר" – מופע הפורים החדש של רינת גבאי.

סיפור הילדים "מעשה בחמישה בלונים" נכתב ב-1974 ע"י סופרת הילדים מרים רות עם איוריה של אורה איל. במהלך השנים, זכה הספר להצלחה עצומה ונחשב לאחד מספרי הילדים הישראלים המצליחים ביותר בכל הזמנים. העיבוד החדש של יובל המבולבל לסיפור, איננו הראשון והוא כבר זכה לעיבודים רבים במרוצת הזמן כאשר הבולט שבהם הוא עיבוד לסרט ב-1982 בו השתתפו ירון לונדון ונורית גלרון.

יובל המבולבל – הופעות

החל מחודש פברואר 2018 ירוץ המופע החדש של יובל המבולבל בערים רבות ברחבי הארץ כגון: נתניה, רחובות, הרצליה, כרמיאל, באר שבע, חיפה חולון, עכו, ירושלים, אשדוד, פתח תקווה ועוד ערים רבות.

מחיר הכרטיסים נע בין 71 ל-85 ש"ח. מכירת הכרטיסים כבר נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.