קטגוריות
הצגות

"יום הדין" של אושרי כהן – כרטיסים ולוח הופעות 2018

השחקן אושרי כהן יוצא בהצגת יחיד חדשה, של תיאטרון האינקובטור שתיקרא "יום הדין" ותרוץ בצוותא ת"א ובתיאטרון האינקובטור בירושלים. הפרמיירה תתקיים באולם צוותא בת"א ב-22 באוקטובר 2018. אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

השחקן הישראלי המצליח אושרי כהן, חובר לתיאטרון האינקובטור בירושלים ויוצא עם הצגת יחיד חדשה בשם "יום הדין" שתרוץ ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים בתל אביב ובירושלים.ההצגה עלתה לראשונה בפסטיבל תיאטרונטו 2018, כאשר המחזה והמוסיקה המקורית נכתבו בידי יוסי אלקה. ההצגה נכתבה בהשראת ספרו הידוע של פרנץ קפקא, 'המשפט', ועוסקת בחוסר האונים של אדם יחיד אל מול המערכת.

אושרי כהן מגלם את יוסף ק', בחור צעיר ומצליח, שזה הרגע חגג 30. יוסף ק' מתעורר בבוקר לאחר חגיגות יום הולדתו לדפיקות בדלת, בחוץ ממתינים לו שני שוטרים עם צו מעצר. האישום: לא ידוע. מכאן ואילך הופכים חייו לסיוט מתמשך. המחזה עוקב אחרי התהפוכות שעובר יוסף ק' במשך זמן שנדמה כנצח, המלחמה לטיהור שמו מאותה אשמה בלתי ידועה, ההתמודדות עם התרחקות הסובבים, החברים ואפילו המשפחה.

ההצגה מתכתבת עם מציאות בת זמננו. מעצרים שרירותיים, המערכת הביורוקרטית ומסכת האשמות קשה כלפי אדם אחד. ההתמודדות עם השיימינג מצד הסובבים, התקשורת ואפילו הקרובים אליך ביותר. המרדף אחר ניקוי האשמה והאם זה כלל אפשרי?

אושרי כהן חוזר לבמה, אחרי שנים ארוכות של התמקדות בטלוויזיה ובקולנוע, בפעם הראשונה בהצגת יחיד דרמטית. בשנים האחרונות עבד אושרי בחו"ל ולאחרונה השתתף בסדרת הדרמה המוערכת McMafia של BBC ו-AMC TV.

כרטיסים להצגה יום הדין עם אושרי כהן

ההצגה יום הדין תרוץ החל מה-22 באפריל 2018 בצוותא ת"א ולאחר מכן תציג הופעות נוספות ב-9 במאי בצוותא ת"א וב-15 במאי 2018 בבית מזיא בירושלים. מחיר הכרטיסים נע בין 70 ל-90 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הרשמי של תיאטרון האינקובטור בעמוד הבא.

 

צילום: ז'ראר אלון

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.