קטגוריות
ילדים

"יומולדת למולדת" – הצגה חדשה לסבא טוביה

השחקן וכוכב הילדים טוביה צפיר הלוא הוא "סבא טוביה", יוצא עם הצגת ילדים חדשה לכבוד שנת 2018 שתיקרא "יומולדת למולדת" ויציג הופעות בערים רבות ברחבי הארץ במהלך החודשים הקרובים. אז איפה הוא יופיע? מתי? וכמה יעלו כרטיסים? כל הפרטים, בכתבה הבאה.

לאחר ההצלחה של המופע הקודם "ד"ר דוליטל", השחקן טוביה צפיר שכבר מזמן הפך לכוכב ילדים בלתי מעורער בישראל עם הדמות סבא טוביה, משיק את הצגת הילדים חדשה "יומולדת למולדת" בהשתתפותם של בר גרינזייד, ספיר דרמון, אסף נימני ודוריס נימני, שתציג הופעות בתל אביב, הרצליה, ראשון לציון ועוד ערים רבות ברחבי הארץ.

כפי ששמה מרמז, ההצגה "יומולדת למולדת", תוקדש לחגיגות ה-70 שנה למדינת ישראל ותציג לילדים באמצעות סבא טוביה, מסע בין דורות שיעבור דרך ההווי הארצישראלי ויצדיע לשירי ארץ ישראל הישנים והטובים כגון: "בשנה הבאה", "איזו מדינה", "ארץ הצבר", "ארץ ישראל שלי", "לצפון באהבה" ועוד שירים רבים תוך שהוא נוגע בפסיפס הישראלי המורכב מהטבע, הצמחים, המקומות היפים, המאכלים, הריחות, הירקות, הפירות, הריקודים והשירים שבהיסטוריה הישראלית.

עלילת ההצגה מספרת על צבר, קקטוס הגדל בגינתו של סבא טוביה שאוהב לדבר ולהקשיב לסיפורים והשירים של סבא טוביה. עם הזמן צבר גדל וגדל והופך לקקטוס ענק עד שצריכים להביא אליו את המולדת לחגיגות יום הולדת וכך הילדים למדים שצבר בדיוק כמו הילד הישראלי, הוא אולי קוצני ודוקר מבחוץ אבל מתוק, עסיסי וטעים מבפנים ולכן לא כדאי להסתכל בקנקן אלא במה שבתוכו. ההצגה, שתימשך כשעה ורבע ומתאימה לגילאי 3 עד 8, נכתבה ומבויימת ע"י עידן עמית ועל המוסיקה והעיבודים אחראי אורי קיליאן.

צפיר, המחזיק בקריירה מפוארת של עשייה אומנותית הכוללת השתתפות בסרטים ישראלים וסדרות טלוויזיה פופולריות וידוע גם בזכות חיקוייו המעולים והמדוייקים, החל את דרכו ככוכב ילדים ב-1996 כשהשתתף בהצגת הילדים "ספר הג'ונגל" בתפקיד באלו הדב. מאז, אימץ את הדמות "סבא טוביה" ויצא עם מופעים רבים ומגוונים בערוצי הילדים בטלוויזיה ובבימות.

כרטיסים למופע "יומולדת למולדת" של סבא טוביה

המופע "יומולדת למולדת", ירוץ ברחבי הארץ החל מחודש פברואר 2018 ויציג הופעות בתל אביב, ראשון לציון, חולון, חיפה, רמת גן והרצליה כאשר ייתכנו מופעים בערים נוספות שיתפרסמו בהמשך. מחיר הכרטיסים לכל המופעים עומד על 76 ש"ח. ניתן לרכוש את הכרטיסים לכל המופעים באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.