קטגוריות
הצגות

פעם בשנה – כרטיסים ולוח הופעות 2018

הזוג המפורסם גיא זו ארץ ויעל בר זוהר, מככבים בעיבוד חדש לקומדיה הזוגית והרומנטית "פעם בשנה" של המחזאי ברנרד סלייד ויציגו הופעות ברחבי הארץ. מה קורה בהצגה? כמה עולים כרטיסים? ואיפה ניתן לרכוש? כל הפרטים, בכתבה שלפניכם.

יעל בר זוהר וגיא זוארץ חוזרים להופיע ביחד על במה אחת והפעם זה קורה בגרסה חדשה למחזה "פעם בשנה" (Same Time, Next Year) שכתב המחזאי הקנדי ברנרד סלייד בתרגום וניסוח עברי של שמוליק לוי ובבימויו של אלון אופיר.

ההצגה "פעם בשנה" היא קומדיה זוגית רומנטית שנכתבה ע"י סלייד ב-1975 ועלתה לראשונה בברודווי בכיכובם של צ'רלס גרודין ואלן בורסטין. ההצגה רצה במשך כשלוש שנים בברודווי כששחקנים רבים ומוכרים מתחלפים ולוקחים חלק בהצגה. במקביל, זכה המחזה גם לעיבוד מקורי גם בלונדון וזכה אף לעיבוד קולנועי בשנת 1976. מהמחזה גרף שבחים רבים מאת המבקרים הנחשבים ואף זכה במועמדויות ופרסים נחשבים בעולם התיאטרון.

עלילת ההצגה מספרת על גבר ואישה שנפגשים במקרה במסעדה הרחק מביתם וכשהגבר שולח לשולחנה של האישה סטייק, הרומן ביניהם מתחיל. למרות ששניהם נשואים לאחרים הם מוצאים את עצמם למחרת בבוקר מתעוררים יחד במיטה בחדר מלון. חדורים תחושות אשם, אך גם מאוהבים עד מעל לראש, הם מחליטים להמשיך להיפגש באותו חדר מלון, פעם בשנה באותו זמן, וכך הם מנהלים רומן לוהט מהצד במשך 20 שנה. מפגש רומנטי ואסור שקורה פעם בשנה באותו מקום. סיפורם האישי נפרש על פני יותר משני עשורים, כשברקע, מחוץ לחדר המלון שלהם, הזמנים והמראות משתנים.

זאת לא הפעם הראשונה שיעל בר זוהר וגיא זו ארץ משחקים יחד, הפעם האחרונה הייתה לפני כ-15 שנה במחזמר "מרי לו" שם גם הכירו. עתה הם יחזרו להופיע יחד אל הבמה ולהביא את הזוגיות שלהם מהבית אל במת התיאטרון.

כרטיסים להצגה "פעם בשנה"

ההצגה תרוץ במהלך החודשים הקרובים ב-2018 בערים רבות ברחבי הארץ. מחירי הכרטיסים עומדים על 96  ש"ח ומכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.