קטגוריות
ילדים

"יצא משליטה 2" – כרטיסים ולוח הופעות פסח 2018

תובל שפיר, דניאל ליטמן, שיר מורנו, עידו מוסרי, שני קליין ועוד כוכבי נוער נוספים, ישתתפו במופע חדש לפסח 2018 שייקרא "יצא משליטה 2" ויהווה מופע המשך למופע הקודם מ-2016. כמה יעלו כרטיסים? ואיך תשיגו כרטיסים ב-49 ש"ח בלבד? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

המופע המצליח "יצא משליטה" מ-2016, חוזר בגדול גם בפסח 2018 ויציג את הכוכבים דניאל מורשת, תובל שפיר, שני קליין, עידו מוסרי, שיר מורנו, דניאל ליטמן ואביה מלכה. מדובר במופע "יצא משליטה 2" שירוץ בפסח הקרוב בתיאטרון הצפון בחיפה, הסינמה סיטי בגלילות, היכל התרבות בראשון לציון והמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע.

המופע החדש שימשיך את אותה המתכונת של המופע הראשון ויאחד שלושה מן הכוכבים הגדולים בעולם הנוער הישראלי, כוכבי הסדרות "גאליס" ו"החממה" דניאל ליטמן, תובל שפיר ושיר מורנו שאליהם יצטרפו גם כוכבים נוספים כגון עידו מוסרי, אביה מלכא מהסדרה "כדברא" וגם שני קליין ששיחקה בין השאר את נתנאלה מ"מטומטמת".

הכוכבים יציגו מערכונים וקטעי סטנדאפ העוסקים בנושאים הקשורים ומעסיקים את בני הנוער בישראל כגון "מה יהיה הלהיט הבא של סטטיק ובן אל", או "כיצד מאיה משבט הצוללת יכולה להפוך לכדברא?" המופע "יצא משליטה" שרץ בבימות ברחבי ישראל ב-2016, הוא מופע קומי מצליח שביים דני קרפל והציג הצצה אמיתית וללא מסכות לחייהם של הכוכבים הכי גדולים של הנוער באמצעות סטנדאפ אינטראקטיבי עם הקהל. הקאסט של המופע הקודם כלל את תובל שפיר (היחיד שנשאר גם למופע החדש), עדי הימלבלוי, נווה צור, אילן רוזנפלד, אוריאל יקותיאל, גאיה שליטא כץ ודר זוזובסקי.

יצא משליטה 2 – כרטיסים ומועדי הופעות

המופע יצא משליטה יציג הופעות בתיאטרון הצפון בחיפה ב-26 במרץ, בסינמה סיטי בגלילות ב-29 במרץ, בהיכל התרבות בראשון לציון ב-1 באפריל ובמשכן לאומנויות הבמה בבאר שבע ב-2 באפריל 2018. המחיר למופעים עומד על 89 ש"ח. לקוחות יס, יכולים לרכוש כרטיסים ב-49 ש"ח בלבד. מכירת הכרטיסים כולל ההנחות מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.