קטגוריות
בידור

ישראל ארגנטינה כרטיסים – כל מה שצריך לדעת!

כל מה שרציתם לדעת על מכירת הכרטיסים למשחק ארגנטינה ישראל שיתקיים ב-9 ביוני 2018 באצטדיון טדי בירושלים. מתי תיפתח המכירה? כמה יעלו הכרטיסים? ואיך זה יתבצע? אתר "תביא כרטיס" על כל הפרטים.משחק הידידות בין ישראל לארגנטינה מסתמן כאחד האירועים הגדולים שיקרו כאן בתקופה האחרונה ובהלת הכרטיסים סביבו לא מפסיקה להירגע. בדומה להופעה של עומר אדם, גם מכירת הכרטיסים לישראל ארגנטינה עומדת להיות היסטרית כאשר מאות אלפי גולשים צפויים להתרכז לכמה שעות מכירה בלבד.

אף אחד לא מעוניין לפספס את מסי משחק כאן באצטדיון טדי בירושלים ומתוך מאות אלפי אוהדים ישראלים שרוצים לראות כאן את מסי וארגנטינה, רק כ-30,000 ברי מזל יוכלו להיות נוכחים באצטדיון ולראות את המשחק בלייב.

מתי תיפתח מכירת הכרטיסים?

מכירת הכרטיסים לארגנטינה ישראל תיפתח למוניי הנבחרת היום (26 במאי 2018) בשעה 21:00 בערב. מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תתבצע ביום ראשון הקרוב 27 במאי 2018 בשעה 21:00 בערב.

איפה קונים את הכרטיסים?

המכירה תתבצע באמצעות אתר האינטרנט של משרד הכרטיסים "לאן" בעמוד הבא.


כיצד תתבצע המכירה?

5000 הכרטיסים הראשונים ישוריינו למנויי נבחרת ישראל בלבד. לאחר מכן יימכרו שאר הכרטיסים לקהל הרחב. לפי פרסום באתר Ynet, מכירת הכרטיסים לקהל הרחב תתבצע באותה מתכונת של מכירת הכרטיסים לגמר הגביע כאשר יינתן קודם כל זמן להרשמה לאתר ולאחר מכן תיפתח המכירה.

כמה יעלו הכרטיסים לארגנטינה ישראל?

על פי אותו פרסום ב-Ynet, מחיר הכרטיס למשחק הידידות בין ארגנטינה ישראל יחולק לפי קטגוריות כאשר בקטגוריה הזולה המחיר ינוע בין 40 ל-80 ש"ח ובקטגוריה היקרה המחירים ינועו בין 100 ל-150 ש"ח. כמו כן, יימכרו גם כרטיסי VIP ב-400 ש"ח.

אגב, מפיק האירוע דני בנעים, רכש 2500 כרטיסים והוא יחלק אותם לילדי פריפריה בגיל בר מצווה שיגיעו למשחק בעזרת אוטובוסים מיוחדים.

תמונה: apasciuto פליקר CC

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.