קטגוריות
ילדים

כנס פורטנייט בגני התערוכה ביולי 2018 – כרטיסים ותאריכים

בשורה משמחת לחובבי המשחק פורטנייט (Fortnite) בישראל: כנס גיימינג מיוחד המוקדש למשחק פורטנייט יתקיים בגני התערוכה בתל אביב בחופש הגדול ב-15 ביולי 2018. כמה יעלו הכרטיסים ואיפה תוכלו לרכוש? בכתבה הבאה.

גם אתם (או הילדים שלכם) מכורים למשחק פורטנייט? ב-15 ביולי 2018, תוכלו (אתם והילדים) לבלות שעתיים שלמות יחד עם עוד מכורים למשחק בכנס מיוחד שיוקדש כולו למשחק ויתקיים בגני התערוכה בתל אביב בקיץ 2018 הקרוב.

הכנס יציג מגוון דוכני לונה פארק באווירת המשחק, מתחם לימוד אסטרטגיות ושיטות חדשות למשחק, מתחם משחקי לייב יחד עם שחקני הפורטנייט הטובים ביותר בישראל וגם מתחם VIP בו יוכלו הילדים להיפגש ולהצטלם עם יוטיוברים ידועים מהארץ ומהעולם. בין היוטיוברים שישתתפו בכנס: VADIMO, Ramen Gaming, FlashGG  .FireWolf, EITANPOD, GalCohen, Ronengg, RAGE GAMING

כרטיסים לכנס פורטנייט בגני התערוכה – יולי 2018

הכנס יתקיים ב-15 ביולי 2018 בשלושה מפגשים בשעות 10:00, 13:30 ו-17:00. כל מפגש יימשך שעתיים. מחיר הכרטיסים עומד על 79 ש"ח למתחם הרגיל ו-99 ש"ח למתחם ה-VIP ללקוחות לייף סטייל בלבד. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.

תגובה אחת על “כנס פורטנייט בגני התערוכה ביולי 2018 – כרטיסים ותאריכים”

בזבוז זמן וכסף !!! הולכת שולל גם של הילדים וגם של ההורים , יש ילדים ששילמו על זה מדמי הכיס שלהם על זה … מישהו בהפקה היה שם גרידי במיוחד וגבה 100 ש"ח על כלום ושום דבר . האמת תרגיל יפה . בוא נעטוף בעטיפה יפה ונשווק את זה להמונים הטיפשים, לילדים התמימים .כל מה שהיה שם זה תורים ארוכים ופוסטר אחד מבזה …