קטגוריות
מוסיקה

לאלי אספוסיטו בישראל 2018 – הפרטים המלאים!

הרומן המוצלח עם הקהל הישראלי נמשך: הזמרת המצליחה לאלי אספוסיטו (Lali Esposito) תגיע שוב לישראל בפעם השלישית ותופיע כאן בהיכל התרבות בתל אביב ב-24 ביולי 2018. כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה תוכלו לרכוש? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.

בשורה משמחת למעריצי הכוכבת הארגנטינאית המצליחה: הזמרת לאלי אספוסיטו תגיע לישראל בקיץ 2018 ותופיע כאן הפעם בהיכל התרבות בתל אביב בניגוד לפעמים הקודמות בהן הופיעה בהיכל נוקיה.

אספוסיטו תגיע לכאן במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי חדש הנקרא "En Vivo" שבו תופיע גם באיטליה ומדינות נוספות. ההופעה כבר עודכנה באתר הרשמי של הזמרת שבו אף יצאה בהודעה לקהל הישראלי.

אספוסיטו נחשבת כיום לאחת הכוכבות הגדולות ביותר באמריקה הלטינית ומחזיקה בקהל מעריצים גדול ונאמן גם באירופה כולל מעריצים רבים גם מישראל. בימים אלו עובדת הזמרת על אלבום חדש שצפוי לצאת במהלך 2018. ביולי אשתקד הוציאה אספוסיטו את הסינגל הראשון מתוכו – "Una Na". במהלך השנה הקרובה, היא גם צפויה לככב בתוכנית טלוויזיה חדשה של רשת פוקס.

אספוסיטו מחזיקה עד כה בשלושה אלבומים מצליחים ביותר שזכו למיליוני מכירות והשמעות ברשת. במהלך הקריירה, הספיקה הכוכבת הארגנטינאית לשתף פעולה עם ריקי מרטין, קייטי פרי, פיפת' הרמוני ועוד אמנים מובילים רבים. בין להיטיה הגדולים ניתן לציין את "Mueve", את "Ego" או את "Roma-Bangkok".

כרטיסים להופעה של לאלי אספוסיטו בישראל 2018

ההופעה של לאלי אספוסיטו בישראל תתקיים ב-24 ביולי 2018 בהיכל התרבות בתל אביב. מחירי הכרטיסים ינועו בין 195 ל-695 ש"ח בהתאם לסוג הכרטיס ולמקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.