קטגוריות
מוסיקה

להקת המטאל Avenged Sevenfold בישראל 2018

להקת המטאל הידועה Avenged Sevenfold (אוונג'ד סבנפולד) תגיע לישראל לראשונה להופעה גדולה שתתקיים בלייב פארק בראשון לציון ב-26 ביוני 2018. כמה יעלו הכרטיסים? ואיפה קונים? בכתבה הבאה.

להקת המטאל המצליחה Avenged Sevenfold המכונה גם A7X, תגיע בפעם הראשונה לישראל במסגרת סיבוב הופעות בינלאומי שייקרא "The Stage World Tour" ובמסגרתו יופיעו בגרמניה, אירלנד, איטליה ומדינות רבות נוספות.

לרכישת כרטיסים להופעה של אוונג'ד סבנפולד בישראל באמצעות קנייה מהירה ומאובטחת לחצו כאן

להקת Avenged Sevenfold היא להקה אמריקאית שהוקמה ב-1999 ומורכבת מ-M Shadows, ג'וני כרייסט, ברוקס ווקרמן סיניסטר גייטס וזאקי ונג'נס. ללהקה מעריצים רבים מישראל ומועדון המעריצים הישראלי עומד על מעל 9000 חברים.

ב-2009 לאחר מותו של המתופף המקורי והמייסד של הלהקה "The rev", המתופף הידוע של להקת דרים ת'יאטר מייק פורטנוי שהיה המתופף האהוב על The rev, הצטרף ללהקה והקליט איתם את אלבומם החמישי "Nightmare". לאחר מכם עזב פורטנוי את הלהקה ובמקומו הגיע המתופף ארין אילג'י שגם הוא הוחלף ב-2015 ע"י המתופף ברוקס ווקרמן שמנגן עם ההרכב כיום.

שנת 2018 מסתמנת כשנה מעולה לחובבי המטאל בישראל כאשר גם להקת דרגונפורס תגיע לישראל באוגוסט 2018 ולהקת אנהילייטור שתופיע כאן בנובמבר 2018.

כרטיסים להופעה של Avenged Sevenfold בישראל 2018

ההופעה של Avenged Sevenfold בישראל תתקיים ב-26 ביוני 2018 בלייב פארק בראשון לציון. מחירי הכרטיסים מתחילים ב-331 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים להופעה באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.

תגובה אחת על “להקת המטאל Avenged Sevenfold בישראל 2018”