קטגוריות
מוסיקה

להקת סיגרטס אפטר סקס מגיעה לישראל במאי 2018

לאחר כשנתיים בלבד מאז הופיעו כאן, להקת Cigarettes After Sex תשוב לישראל להופעה במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלה ותציג הופעה אחת ב-11 במאי במועדון הבארבי בתל אביב. כמה יעלה כרטיס?

לאחר כשנתיים בלבד מאז הופיעו כאן, להקת Cigarettes After Sex תשוב לישראל להופעה במסגרת סיבוב ההופעות החדש שלה ותציג הופעה אחת ב-11 במאי במועדון הבארבי בתל אביב. כמה יעלה כרטיס?להקת האמביינט פופ הטקסנית "סיגרטס אפטר סקס" (Cigarettes After Sex) תגיע שוב לישראל להופעה בחודש מאי הקרוב במסגרת קידום אלבום הבכורה שלהם הנושא את שם הלהקה. זאת תהיה הפעם השנייה שלהם כאן בשנתיים האחרונות.

הלהקה נמצאת בימים אלו בעיצומו של סיבוב הופעות אינטנסיבי ביותר שיסתיים רק בחודש יולי הקרוב ובמסגרתו תבקר בגרמניה, ספרד, איטליה, שוויץ, פולין ועוד מדינות רבות וביניהן כאמור, גם ישראל.

הלהקה המורכבת מארבעה חברים, הוקמה ב-2008 ע"י גרג גונזלס באל פאסו טקסס שם הוציאה את האי-פי "/" שכלל ארבעה שירים שנכתבו ב"טעות" לפי גונזלס. כמה שנים לאחר מכן, העבירה הלהקה את פעילותה לניו יורק ומשם המשיכו להקליט ולשחרר סינגלים נוספים כגון "Affection" או "Keep On Loving You" שהתאגדו בסופו של דבר לאלבום הבכורה שלהם שיצא בחודש יוני השנה.

סגנון הלהקה נע בין אמביינט, פופ, שוגייז ושואו קור. אחד מבלוגי המוסיקה הידועים, השווה את ההרכב למייזי סטאר ולרד האוס פיינטר בתחילת דרכם. ההרכב זוכה להצלחה רבה ברחבי העולם ולמיליוני השמעות ביוטיוב. בתקופה האחרונה זכה ההרכב לחשיפה גדולה נוספת כשהשיר "Nothing's Gonna Hurt You Baby" הופיע בסדרת הטלוויזיה המצליחה של רשת הולו "סיפורה של שפחה".

כרטיסים להופעה של סיגרטס אפטר סקס בישראל

ההופעה של ההרכב תתקיים ב-11 במאי 2018 במועדון הבארבי בתל אביב. מחיר הכרטיסים יעמוד על 164 ש"ח. מכירת הכרטיסים מתבצעת באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.