לילה אחד באפריל – קברט רוק חדש מאת קרן פלס

הזמרת והיוצרת קרן פלס לא מסתפקת רק בקריירה מצליחה של זמרת, ועתה היא מגיעה לבימות עם קברט רוק חדש למבוגרים בו מככב יחד איתה הזמר אמיר דדון. איפה תוכלו לראות את הקברט? מתי? וכמה יעלו הכרטיסים? בכתבה הבאה שלפניכם.

הזמרת קרן פלס משנה כיוון ויוצאת לראשונה במופע קברט רוק חדש העונה לשם לילה אחד באפריל יחד עם אמיר דדון. פלס, שרואה את הקברט כ”יצירת חייה”, כתבה והלחינה את המופע ולעיתונות היא דיווח כי החליטה לא לפחד ולהוציא לאור את המופע עליו עבדה זמן רב.

עלילת הקברט, מספרת על מפגש בין קרן, גיבורת המחזה לאמיר, צלם עיתונות, שסוחב פציעה נפשית חמורה משירותו הצבאי. השניים מתאהבים ומתחילים לנהל רומן, המשול לתאונת דרכים. שתי מכוניות דוהרות באותו הנתיב זו לקראת זו ולמרות שההתנגשות ודאית, אף אחד לא לוחץ על הברקס. בראש של קרן מתרחש קרב בין הקולות השונים, המיוצגים בקברט על-ידי חמש נשים – מוסיקאיות, רקדניות ושחקניות. הליבידו, המוסר, ההדחקה, ההרס העצמי והדחף של כל אמן לשבור ולפרוץ גבולות.

המופע “לילה אחד באפריל”, שירוץ בתיאטרון הבימה המהלך החודשים הקרובים, מבוסס חלקית על חייה ומוגש בטשטוש בין חלקים אוטוביוגרפים לבין סיפורים דימיוניים. שיתוף הפעולה של פלס עם דדון החל כאשר האחרון עבר לגור בשכנות אליה. פלס רצה לשמוע כיצד נשמעים הלחנים בקולו של זמר גבר ומשם שיתוף הפעולה נמשך.

יחד עם פלס ודדון, משתתפים בקברט גם האמנים אפרת אביב, מירב שירום, הילה יפה, יעל שפירא, סלעית להב, עידו קגן, עדי רותם ורות אהרוני. משה קפטן, מנהלה האומנותי של הבימה, לקח חלק כדרמטורג בהפקת המופע.

פרטים נוספים על המופע כמו לוח הופעות ומדדע על רכישת הכרטיסים אפשר למצוא באתר הבא.

כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.

error: Content is protected !!