קטגוריות
מוסיקה

מורצ'יבה בישראל 2018 – כמה יעלו הכרטיסים?

ההרכב הבריטי מורצ'יבה (Morcheeba), יגיע לישראל להופעה אחת שתתקיים במועדון האנגר 11 בתל אביב בחודש מאי 2018. כמה יעלו כרטיסים והיכן תוכלו לרכוש?

לאחר הפרסום על הגעתה של להקת הגרנאג' אליס אין צ'יינס לישראל, מבול ההופעות לקיץ הקרוב אינו עוצר ועתה אנו מתבשרים גם על ההרכב מורצ'יבה שיגיע לישראל ויציג כאן הופעה אחת בהאנגר 11 בתל אביב בחודש מאי 2018.

סגנונם של מורצ'יבה הוא מגוון ביותר ונע בין טריפ פופ, סול, צ'יל אאוט, דאנס ומוסיקה אלקטרונית. ההרכב הוקם באמצע שנות ה-90 וכלל את הזמרת סקיי אדוארדס המעולה שנשארה בהרכב לארבעה אלבומים עד שעזבה לטובת קריירת סולו שלא נשאה פירות ולאחר כמה שנים חזרה להרכב ואיתו היא מופיעה עד היום. ב-2014, עזב פול גודפרי את ההרכב וכיום מונה ההרכב את אדוארדס ואת רוס גודפרי.

6 האלבומים של ההרכב נמכרו בלמעלה מ-10 מיליון עותקים וההרכב זוכה להצלחה גדולה מאוד ברחבי העולם. בין הלהיטים הגדולים ביותר של הלהקה, ניתן לציין את "Enjoy The Ride", "Blindfold" או את "Rome Wasn't Built In A Day".

כרטיסים להופעה של מורצ'יבה בישראל – מאי 2018

ההופעה של מורצ'יבה בישראל תתקיים ב-26 במאי 2018 במועדון האנגר 11 בתל אביב. מחיר הכרטיסים מתחיל ב-304 ש"ח. מכירת הכרטיסים נפתחה והיא מתבצעת באמצעות האתר הבא.

צילום: Angel Ganev פליקר CC

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.