קטגוריות
ילדים

מיכל הקטנה הופעות 2018

כוכבת הילדים מיכל הקטנה (מיכל ויצמן) יוצאת עם הצגת הילדים החדשה "שמלת השבת של חנהל'ה" ותציג מופעים בערים רבות ברחבי הארץ החל מחודש פברואר 2018. אז מה יהיו מחירי הכרטיסים? ואיפה תוכלו לקנות? בכתבה הבאה.

שחקנית הילדים מיכל הקטנה לא נחה לרגע. בחודשים האחרונים בלבד, הספיקה ללדת תאומים ולהשתתף בהפקת החנוכה המושקעת "מותק הטרול הקסום". עכשיו, היא יוצאת עם המופע החדש – "שמלת השבת של חנהל'ה", איתו תרוץ בחודשים הקרובים והחל מחודש פברואר בערים רבות ברחבי הארץ.

המופע החדש נכתב ובוים ע"י רני מגר והוא מבוסס על סיפור הילדים הידוע "חנהל'ה ושמלת השבת" שכתב הסופר והמחנך יצחק דמיאל אי שם בשנות ה-30 לאשתו חנה דמיאל. המופע החדש יחגוג 80 שנה ליצירתו של דמיאל שהפכה לאחת הקלאסיקות הידועות ביותר בתרבות הישראלית ומספרת על הילדה חנה שלובשת את שמלת השבת הלבנה שתפרה לה אמה.

בערב שבת, כשחנה יוצאת לטייל, היא פוגשת באדם מבוגר הסוחב שק פחמים ומבלי להסס, היא עוזרת לו. מאוחר יותר בדרך חזרה לביתה, היא מגלה ששמלתה מפוייחת ומלוכלכת ומכיוון שהיא חוששת לחזור כך לביתה לאמה, היא מתיישבת בצד הדרך ובוכה. אך הירח שרואה את דמעותיה, שאול אותה אם היא מתחרטת שעזרה לזקן ולאחר שחנה אינה מתחרטת על שעזרה לאדם במצוקה, שולח אליה הירח את קרניו והופך את הכתמים לנקודות אור יפות.

יחד עם מיכל שתשחק כמובן את חנהל'ה, תשתתף גם השחקנית חני נחמיאס (ברוטציה עם עירית ענבי) בתפקיד אמה של חנהל'ה. עבור נחמיאס, זאת תהיה סוג של סגירת מעגל היות ונחמיאס עצמה גילמה את חנהל'ה באחת הגרסאות המוקדמות יותר לסיפור ב-1971. עתה כאמור, היא תסגור מעגל ותגלם את אמה. עוד ייקחו חלק בהצגה: אריאל קוזלובסקי, חיים הדר ויעל חיימובסקי.

בהצגה, המיועדת לגילאי 2-8 ותימשך כשעה וחצי, ישולבו השירים "מי אוהב את השבת", "למה לא כל יום שבת", "אמא שלי הכי נהדרת" ועוד שירי ילדות ישראלים ידועים ומוכרים. הצגה זו מצטרפת לרשימת הצגות הילדים החדשות ל-2018. גם השחקן טוביה צפיר (סבא טוביה) יצא עם ההצגה החדשה "יומולדת למולדת" עליה כבר פרסמנו כאן ובזמן הקרוב אנו צפויים גם לשמוע על הצגות חדשות נוספות של כוכבי ילדים מוכרים נוספים.

כרטיסים למופעים של מיכל הקטנה

ההצגה תרוץ החל מחודש פברואר 2018 ותגיע לאשקלון, חולון, רמת גן, אשדוד, תל אביב, ירושלים, נתניה, קריית גת ועוד ערים רבות ברחבי הארץ. מחיר הכרטיסים לכל המופעים יעמוד על 81 ש"ח ומכירת הכרטיסים תתבצע באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.