קטגוריות
ילדים

מיקי האריה שאהב תות – איך קונים כרטיסים להצגות?

לקראת עונת הצגות הילדים ל-2019, כוכבת הילדים מיקי יוצאת עם הצגה חדשה לגמרי שתחל לרוץ במהלך החודשים הקרובים ברחבי הארץ וצפויה להמשיך לרוץ לאורך השנה. זוהי ההצגה האריה שאהב תות בגרסה חדשה ובעיבוד חדש לספר הקלאסי של תרצה אתר.

לפרטים המלאים על רכישת כרטיסים להצגה החדשה של מיקי לחצו כאן

אחרי שנים ארוכות שבהן הצגה דומה רצה בארץ בכיכובו של צחי נוי, היום גם מיקי כוכבת הילדים המצליחה, תככב בהצגה החדשה אותה היא אף כתבה ביחד עם עידן עמית (בימאי ההצגה).

ההצגה תציג עיבוד חדש לסיפור הידוע של תרצה אתר על האריה שמבקש תות ולא מתרצה משום דבר אחר. עלילת הספר, מתארת את היער בו חי האריה, שבו אין תותים ולכן הוא מבקש מילדים אותם הוא פוגש שאוכלים תותים.

הילדים, שרואים את האריה, נבהלים ובורחים כשהם משאירים את התיק עם התותים על הרצפה לשמחת האריה. לאחר שהאריה זולל את כל התותים, הוא מחליט שנמאס לו והוא מבין שכדאי לו גם לנסות מאכלים חדשים לשמחת אמו.

אז איך קונים כרטיסים להצגה האריה שאהב תות עם מיקי?

ובכן, הצגה האריה שאהב תות מיקי תרוץ בערים רבות ברחבי הארץ במהלך 2019 אך מחיר הכרטיסים הוא אחיד ויעמוד לכל ההצגות על 81 ש"ח בלבד. אתר בראבו מציע מכירת כרטיסים לכל ההופעות של מיקי וניתן למצוא עוד מידע על רכישת הכרטיסים לכל ההופעות באמצעות האתר הבא.

הרכישה מתבצעת אונליין ואת הכרטיסים מקבלים למייל וניתן להדפיסם ולהשתמש בהם. כמות הכרטיסים לכל מופע מוגבלת ולכן כדאי למהר ולבדוק באיזה עיר אתם מתכוונים ללכת ולבדוק כמה כרטיסים נותרו פנויים.

איפה תגיע ההצגה האריה שאהב תות מיקי?

כאמור, ההצגה תרוץ בערים רבות ברחבי הארץ החל מה-13 בפברואר 2019 ועד ה-2 באפריל (בעתיד, צפויות להיפתח אך הצגות נוספות).

תל אביב-יפו תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 33 כרטיסים
90 – 121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 45 כרטיסים
100 – 121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 27 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 14 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 44 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים
תיאטרון גשר תל אביב – אולם נגה 35 כרטיסים
121 ₪
רכישת כרטיסים

בין הערים שתגיע אליהן ההצגה: מרכז שטיינברג חולון, היכל התרבות רמלה, היכל התרבות דרום השרון, היכל התרבות נתניה, היכל התרבות קרית גת, סינמה סיטי גלילות, תיאטרון הצפון קריית חיים חיפה, תיאטרון ירושלים, מרכז הבמה גני תקווה, היכל התרבות נס ציונה, אודיטוריום רוזין תל אביב, קיבוץ צרעה, גבעת ברנר, היכל התרבות אור עקיבא, היכל התרבות מודיעין, תיאטראות אילת,  ועוד.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.