קטגוריות
מוסיקה

להקת משינה – לוח הופעות 2018

לאחר השקת האלבום העשירי, להקת משינה הוותיקה תגיע להופעה גדולה באמפי קיסריה ב-9 ביוני 2018 ותארח לראשונה את שלומי שבן בשיתוף פעולה מסקרן. אז איפה הם יופיעו וכמה יעלו הכרטיסים? בכתבה הבאה.

להקת משינה לא נחה לרגע. החודש שיחררה הלהקה את האלבום העשירי שלה "מתים שרים הולכים", ממנו כבר הספיקה לשחרר את הסינגלים "בלוז טאקו בר", "החומר החדש" ו-"השמיעו קול", ובמקביל, יוצאת הלהקה לסיבוב הופעות קייצי חדש שייפתח במופע חגיגי באמפי קיסריה בו יתארח לראשונה שלומי שבן.במופע החדש יצטרפו אל משינה הגיטריסטית זהר גינסבורג שהשתתפה בסיבוב ההופעות הבינלאומי של אסף אבידן, איתן רז שינגן בתופים חשמליים וכלי הקשה ונגנית הויולה גליה חי שכבר השתתפה בעבר בהופעות של הלהקה.

מעריצי הלהקה כבר הספיקו לקבל טעימה קטנה משני מופעי פריצה ספונטניים שקיימה הלהקה במועדון התדר ובמועדון ג'ימו הו בתל אביב ומסיבוב הופעות בזאפה ובבארבי שם ביצעה הלהקה כמה שירים חדשים מתוך האלבום החדש לצד קלאסיקות ידועות כמו "אופטיקאי מדופלם"', "שלג צח" ואחרים.

משינה – כרטיסים ולוח הופעות 2018

להלן לוח ההופעות של להקת משינה לחודשים הקרובים:

1 באפריל 2018 – מופע חוה"מ פסח בזאפה אמפי שוני. מחיר כרטיסים: החל מ-175 ש"ח. רכישת כרטיסים בעמוד הבא.

9 ביוני 2018 – מופע באמפי קיסריה יחד עם שלומי שבן. מחיר כרטיסים: החל מ-179 ש"ח. רכישת כרטיסים בעמוד הבא.מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.