קטגוריות
מוסיקה

מתי כספי בסיבוב הופעות חדש ל-2018

הזמר והמלחין מתי כספי חוזר עם אלבום חדש ו-20 במספר שמגיע שבע שנים לאחר אלבומו האחרון. עכשיו הוא גם יוצא לסיבוב הופעות חורפי חדש שמציין 50 שנות פעילות. אז איפה הוא יופיע? וכמה יעלו הכרטיסים? בכתבה הבאה.

הזמר מתי כספי חוגג 50 שנות פעילות ואלבום חדש ויוצא לסיבוב הופעות חדש לחורף 2018 במסגרתו יגיע לתל אביב, מודיעין, חיפה וכפר בלום. כספי הוציא לאחרונה את אלבומו ה-20 במספר "כמו בריקוד" שהגיע לאחר הפסקה בת 7 שנים מאז אלבומו האחרון ובו פורסמו כבר השירים "אין אף אחת כמוה", "אז יש" המלווה "כמו בריקוד" ו"זמנים מודרניים".

כספי הוא אחד המלחינים הפוריים והמגוונים שידעה ההיסטוריה של המוסיקה הישראלית והוא אחראי לכמות עצומה של שירים שהפכו לנכסי צאן ברזל במוסיקה הישראלית כגון "ימי בנימינה", "איך זה שכוכב", "מקום לדאגה", "ילדותי השנייה", "מרוב אהבה", "ואותך", "מישהו", "לקחת את ידי בידך", "עוד תראי את הדרך" ועוד כל כך הרבה שירים נוספים.

כספי הספיק להוציא עד כה 20 אלבומי אולפן ביוצר סולו ועוד תשעה אלבומים בהרכבים שונים. מעבר לזה,  לקח חלק כיוצר ו/או מפיק בלא פחות מ-69 אלבומים של אמנים שונים. עתה עם צאת האלבום החדש, יוצא מתי כספי לסיבוב הופעות חדש בליווי הרכב נגנים בו יבצע את מיטב שיריו שנכתבו לאורך 50 שנות יצירה מוסיקלית.

מתי כספי – כרטיסים ולוח הופעות 2018

להלן לוח ההופעות הקרובות של מתי כספי לחודשים הקרובים:

13 בפברואר 2018 – מופע בהיכל התרבות בתל אביב יחד עם אורחים: ריקי גל, יובל דיין ויסמין לוי. מחיר הכרטיסים: 179-279 ש"ח. רכישת כרטיסים באתר הבא.

14 בפברואר 2018 – מופע בהיכל התרבות מודיעין. מחיר הכרטיסים: 149 ש"ח. רכישת כרטיסים באתר הבא.

13 במרץ 2018 – מופע בבית העם בכפר בלום. מחיר הכרטיסים: 149 ש"ח. רכישת כרטיסים באתר הבא.

17 במרץ 2018 – מופע באולם רפפורט באודיטוריום חיפה. מחיר הכרטיסים: 154 ש"ח. רכישת כרטיסים באתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.