קטגוריות
מוסיקה

סטטיק ובן אל בהיכל מנורה 2018 – כמה יעלו הכרטיסים?

אחרי הרבה שמועות ברשת, עכשיו זה הופך לרשמי: הצמד המצליח ביותר כיום במוסיקה הישראלית סטטיק ובן אל יקיים לראשונה הופעה גדולה וחגיגית בהיכל מנורה בתל אביב בחודש יוני 2018. מכירת הכרטיסים מתחילה הערב (יום ב') בשעה 18:00. כמה יעלו הכרטיסים? ואיך תשיגו הנחה של 100 ש"ח? אתר "תביא כרטיס" עם כל הפרטים.אחרי הופעת הענק של עומר אדם באיצטדיון סמי עופר בחיפה (שהפכה לסולד אאוט לאחר כמה שעות בלבד), עכשיו מגיע גם תורם של צמד הזמרים שכבש שיאים רבים בשוק המוסיקה הישראלי – סטטיק ובן אל תבורי, לקיים הופעה גדולה בהיכל מנורה בתל אביב בחודש יוני 2018 הקרוב ונשאלת השאלה האם גם כאן אנחנו צפויים להיסטריה סביב מכירת הכרטיסים. הערב (יום שני) כשתיפתח המכירה, נוכל לדעת.

למרות ההצלחה המדהימה של ססטיק ובן תבורי בכל פרמטר אפשרי, השניים עדיין לא העלו מופע פתוח עם מכירת כרטיסים לקהל הרחב. הם אמנם הספיקו להתארח באירועי ענק כמו הפסטיגל ובאולסטאר 2018, אך מופע משלהם לקהל הרחב, עדיין לא עלה. עד עתה, סטטיק ובן תבורי מופיעים בעיקר בחתונות ובהופעות של ועדי עובדים הסגורות לקהל הרחב ועתה הם החליטו לעלות שלב. וכל זה קורה על רקע החתימה עם חברת התקליטים של חיים סבן ופרסום הסינגל החדש שהוציאו השניים ביפן ממש בימים אלו – "קאוואי".

ייתכן וההמתנה הארוכה להופעה כזאת הייתה מכיוון שלשניים למעשה לא היו מספיק שירים בארסנל ולמרות שכל שיר שלהם שבר את שיאי ההשמעות והמכירות בשוק המוסיקה הישראלית, רק לאחרונה, הם צברו מספיק שירים כדי להפיק מהם הופעה שלמה וגדולה. יהיה מעניין לראות כיצד יגיב קהל המעריצים שלהם להופעה כזאת והאם גם במקרה שלהם, תהיה היסטריה סביב מכירת הכרטיסים כמו במקרה של עומר אדם.המופע החדש של השניים יכלול מסכי ענק, רקדנים ורקדניות והפתעות נוספות וייתכן אף כי השניים מתכננים מופעים נוספים לקיץ הקרוב. בקרוב נוכל לדעת.

סטטיק ובן אל בהיכל מנורה ביוני 2018 – כרטיסים

ההופעה של סטטיק ובן אל תבורי תתקיים ב-17 ביוני 2018 בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב. מחיר הכרטיסים ינוע בין 129 ל-249 ש"ח בהתאם למיקום הישיבה באולם. מכירת הכרטיסים טרם נפתחה והיא תיפתח הערב (ה-7 במאי) בשעה 18:00 באמצעות האתר הבא.

כרטיסים בהנחה להופעה של סטטיק ובן אל בהיכל מנורה

אם אתם חברים במועדון "הנוסע המתמיד" של אלעל ויש ברשתוכם 55 נקודות, תוכלו לרכוש כבר מעכשיו כרטיסים לפני כולם ובהנחה של 100 ש"ח לכרטיס. את זה ניתן לעשות באמצעות הקופון בעמוד הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.