סטטיק ובן אל בהופעה בהיכל מנורה מבטחים – יוני 2018

על פי פרסומים שעדיין לא רשמיים ברשת, הצמד המצליח ביותר כיום במוסיקה הישראלית סטטיק ובן אל יקיים לראשונה הופעה גדולה וחגיגית בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב בחודש יוני 2018. האם גם כאן תהיה היסטריה סביב מכירת הכרטיסים? אתר “תביא כרטיס” עם כל הפרטים.

אחרי ההכרזה על הופעת הענק של עומר אדם באיצטדיון סמי עופר בחיפה (שמכירת הכרטיסים ככל הנראה כבר הסתיימה לאחר כמה שעות בלבד), עכשיו מגיע כנראה גם תורם של עוד צמד שכבש שיאים רבים בהצלחה בשוק המוסיקה הישראלי – סטטיק ובן אל תבורי, שעל פי פרסום הבוקר באתר Ynet, יקיימו גם הם, הופעה גדולה וחגיגית בהיכל מנורה מבטחים בתל אביב בחודש יוני 2018 הקרוב.

למרות ההצלחה המדהימה של ססטיק ובן תבורי בכל פרמטר אפשרי, השניים עדיין לא העלו מופע פתוח עם מכירת כרטיסים לקהל הרחב. הם אמנם הספיקו להתארח באירועי ענק כמו הפסטיגל ובאולסטאר 2018, אך מופע משלהם לקהל הרחב, עדיין לא עלה. עד עתה, סטטיק ובן תבורי מופיעים בעיקר בחתונות ובהופעות של ועדי עובדים הסגורות לקהל הרחב ועתה לפי הפרסום, הם החליטו לעלות שלב.

ייתכן וההמתנה הארוכה להופעה כזאת הייתה מכיוון שלשניים למעשה לא היו מספיק שירים בארסנל ולמרות שכל שיר שלהם שבר את שיאי ההשמעות והמכירות בשוק המוסיקה הישראלית, רק לאחרונה, הם צברו מספיק שירים כדי להפיק מהם הופעה שלמה וגדולה. יהיה מעניין לראות כיצד יגיב קהל המעריצים שלהם להופעה כזאת והאם גם במקרה שלהם, תהיה היסטריה סביב מכירת הכרטיסים כמו במקרה של עומר אדם.

על פי הפרסום, ייתכן וההופעה תהיה הפקה שלמה המשלבת את סטטיק ובן אל ככוכבים הראשיים ולא מופע שירה בלבד. בכל אופן, ניאלץ בינתיים להמתין בסבלנות כדי לראות האם זה אכן יקרה. המשיכו לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו (ותנו לנו לייק) שבו אנו נעדכן באופן שוטף במידה וההופעה תיהפך לרשמית ותיפתח מכירת כרטיסים רשמית.

סטטיק ובן אל בהיכל מנורה מבטחים 2018 – כרטיסים ולוח הופעות

כאמור, הפרסום על ההופעה של סטטיק ובן אל בהיכל מנורה מבטחים, הוא אינו רשמי וטרם יצאה הודעה רשמית מטעם האמנים. על פי הפרסום, ההופעה צפויה להיות בחודש יוני 2018 הקרוב. במידה ותיפתח מכירת הכרטיסים, אנו נעדכן כאן בכתבה זו ובדף הפייסבוק עם פרטים נוספים על מחירי הכרטיסים והמשרד שימכור אותם.

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.
כתבות נוספות שעשויות לעניין אותך

נשמח לשמוע את דעתכם

Your email address will not be published.