קטגוריות
מוסיקה

סטיב איוקי יופיע בישראל בגני התערוכה בתל אביב בפברואר 2018

פסטיבל מוסיקה גדול וראשון מסוגו – TLV Winter rave שיתקיים בישראל בחודש פברואר הקרוב בגני התערוכה בתל אביב, יביא לכאן את הדיג'יי המצליח סטיב איוקי להופעה גדולה וייחודית. כמה יעלו הכרטיסים? ואיך קונים? בכתבה הבאה.

סטיב איוקי, אחד מעשרת הדיג'יאים המצליחים בעולם, יגיע לישראל להופעה גדולה וחגיגית במסגרת פסטיבל מוסיקה חדש וראשון מסוגו שיתקיים בגני התערוכה בתל אביב ב-1 בפברואר הקרוב.

איוקי הוא אחד התקליטנים המצליחים ביותר בעולם כיום ואחראי על להיטים והצלחות רבות. איוקי הספיק להוציא עד כה 4 אלבומים ולשתף פעולה עם אמנים רבים כגון לינקין פארק, אפרוג'ק, ליל ג'ון ואחרים. איוקי ידוע גם בזכות הופעותיו המקפיצות בהן הוא נוהג לקפוץ לקהל, להשפריץ בקבוקי שמפניה או להשליך עוגות לעבר הקהל.

איוקי הוא גם בעליה של חברת ההקלטות "Dim Mak Records" שבמסגרתה יצאו טראקים מפורסמים בסגנון האלקטרו האוס של אמנים כמו MSTRKRFT, פליקס קרטל ועוד. במופע בישראל יצטרפו לאיוקי גם ההרכב האלקטרוני הישראלי Vini Vici שנחשב לאחד מהגדולים בעולם עם רזומה של הופעות בפסטיבלים הבינלאומיים הנחשבים ביותר והדי. ג'י Mr. Black שיופיע יחד עם המופע החדש מבית מיומנה הנקרא Mayumnigt לשיתוף פעולה מקורי וראשון מסוגו שיסחף את הקהל וישלב בתוכו שישה אמני מיומנה מולטי טאלנטים שיחד עם המיסטר ינגנו מגוון סגנונות מוסיקליים.

סצינת המוסיקה האלקטרונית ממשיכה להביא אומני ענק לישראל. והשבוע פרסמנו על הגעתו של די ג'יי מרשמלו לישראל שיופיע כאן כחודש לאחר ההופעה של איוקי כאן.

כרטיסים להופעה של סטיב איוקי בישראל

ההופעה תתקיים ביום חמישי ה-1 בפברואר 2018 בגני התערוכה בתל אביב. מחירי הכרטיסים יעמדו על 235 ש"ח לאדם. ניתן לרכוש כרטיסים להופעה באמצעות האתר הבא.

מאת תביא כרטיס

אתר "תביא כרטיס" הוא מגזין בידור ותרבות חדש הסוקר את כל ההופעות והאירועים המומלצים בישראל. היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו כדי לקבל תמיד ראשונים את כל הידיעות שלנו.